Galaxy Mini 2 Hakkında Sorular

• 16 Mart 2013
  • 490 Okunma
  • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar ben foruma bugün kaydoldum.Hatta az önce aynı mesajı 3 kere gönderdim :D Bunun için yöneticilerden özür diliyorum.Şimdi bende Samsung Galaxy Mini 2 var ve sizlere sormak istediğim birkaç soru var ;
    1.Bu facebook'un geçen gün 80 Mb Ram yediğini gördüm :( Çalışan uygulamardan kapatıyorum ancak sonra tekrar açılıyor,bunun gibi birçok uygulama var malesef :( Bunları durdurmak için herhangi bir program varmı Google Play'den indirebileceğimiz ?
    2.Bazen bir oyunu yarım saat felan oynayınca telefon biraz ısınıyor bu zararlı olurmu ?
    Birde konuyla alakasız olacak ama Subway Surf adlı çok güzel bir oyun var oynayanlar beni face den ekleyebilirler.Berkehan Kaynarca face hesabı.

Yazan: berkehan09
  2. Hosgeldiniz diyelim

1 advanced task killer programini kullan, çalışan uygulamaları sonlandiriyor . Ama android bazı uygulamaları kendi geri açıyor.

Yanlis bilmiyorsam telefonu root edip uygulamaları sonlandirmanin bir yolu vardı sanırım.

2 ısınmayan akıllı telefon yok. O yüzden sıkıntı yok. Az ısınma varsa dert etme.

3. Yardimin icic tesekkurler dostum.Bi dedigin programi deneyecegim :)

4. Ya arkadaşlar ram çok doluyor lütfen yardım

5. arkadaslar ram niye 512 degilde 398 goruyo ?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 01:29