Telefon Tavsiyesi galaxy gio vs c6-1

Sponsorlu Bağlantılar

galaxy gio vs noka c6-1

• Kullanılan toplam oy
    4
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mertgio5

Üye
    Konu Sahibi
galaxy gio vs c6-1
Arkadaşlar bir kaç yerde c6 nın daha iyi olduğunu duydum ve c6 olan arkadaşım bana hava atınca galaxy giomu parçaladım suana kadar hava atmalari sebebiyle 5800,5310,corby2 ve galaxy gio parçaladım sizce giomu daha iyi c6 mı eğer gio daha iyiyse giomu yaptırıcam ama c6 daha iyiyse giomu yaptırmayip 2. El n73 alıcam

• Beğen
Tepkiler: kedi006

khytr89

khytr89

Üye
mesajın çelişkili.. bahsettiğin telefonlar giriş seviyesinde yani zengin değilsin.. zengin değilsen neden onlarınki şöyle böyle diye parçalıyosun ki?

ya piskopatsın ya da yalan beyanda bulunuyorsun :kotu:

konuya dönecek olursak gio daha iyi.. işletim sistemini geçtim c6 da otofokus ta yok.. sen o gio yu rootla ve cm10 jellybean yükle bak keyfine.. (jb li haliyle gb de açtığın oyunları ram faktöründen dolayı açamayabilirsin ama daha stabil ve işlevsel bir rom kurmuş olursun ki zaten c6 da oyun açma potansiyeli olsa bile kimse onun için oyun üretmiyor sende bu şekilde onları ezikleyebilirsin) c6 nın tek iyi tarafı 3g görüşmeyi destekliyor oluşu.. onun dışında işlemcisi yavaş,ramı az, gelceği yok, 2.el piyasası berbat.. kısacası nokia battıyor.. lumialar bile kurtaramayacak.. devir samsung ve android devri ;)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Arkadaşlar bir kaç yerde c6 nın daha iyi olduğunu duydum ve c6 olan arkadaşım bana hava atınca galaxy giomu parçaladım suana kadar hava atmalari sebebiyle 5800,5310,corby2 ve galaxy gio parçaladım sizce giomu daha iyi c6 mı eğer gio daha iyiyse giomu yaptırıcam ama c6 daha iyiyse giomu yaptırmayip 2. El n73 alıcam

Öncelikle şunu bilmelisin kardeşim hiç kimseye bakarak telefon veya herhangi bir ürün kıyası yapmaman gerekir.Arkadaşlarında dediği gibi giriş seviyesi telefonlar içinde gio ve c6 cihazların yeri ve kullanımı farklı.Ancak özellik ve uygulama ne aradığında önemli parçalamak yerine baştan burda konu açsaydın keşke:oke:

PixelWolf

Üye
parçalamana gerek yoktu bence. ben nokiaları tercih ediyorum ama ben samsunglarla biraz problemli olduğum için. yoksa telefonun gayet güzel. örneğin samsungun dokunmatik olanlarının oyunları süper çok oyun çıkıyor ama nokialara çıkmıyor yılda bir. yani oyun düşkünü değilsen bile bence o güzel bir telefonmuş ankette c6 ya oy verdim. ama üzme kendini n73 de alma bence çünkü joistik bozuluyor kendim gördüm git yaptır dokunmatik istiyorum dersin sonra :kotu: bende dokunmatiklerden tırsmıştım önce ama c5-00 alınca dokunmatik istedim ve bu yaz hangi dokunmatiği alıcağımı düşünüyorum :hmmm

- - - Eklendi - - -

ve ben ömrümün sonuna kadar daima telefonlar için FOREVER NOKİA olacağım
ama samsung tableti alacağım da bir gerçek :d:

• Beğen
Tepkiler: mertgio5
seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
sinirlenip telefonumu parçaladın ?benim küçük kız kardeşimde sinirlenince aynısını yapıyor.

mertgio5

Üye
    Konu Sahibi
sinirlenip telefonumu parçaladın ?benim küçük kız kardeşimde sinirlenince aynısını yapıyor.

Parçaladım derken biraz fazla abartmışım sinirlenip yere attım (betona) telefonun heryeri çizik oldu ekranın üst bölümünün küçük bir kısmı çatladı şimdi annem yaptırdı kendisi kullanio 1-2 hafta fsonra telefonu geri alca çok pişman oldum inşallah telefonumu verir (küçük kız kardeşin telefvonmu kullanio kaç yaşında yoksa telefon derken barbienin alo diyen 5 tl lik oyuncak telefonlarımı kastediyorsun beni küçük kardeşinle mi karşılaştırıyosun ben lise ye gidiyorm)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Umarım en uygun telefonu kullanırsınız.Konu amacını aşmadan :locked: İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt