Yardım Galaxy e5 stock rom

Sponsorlu Bağlantılar

djraghav

djraghav

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy e5 stock rom
merhaba arkadaşlar galaxy e5 için lollipop ilk rusya için gelmişti tabi direk rusya flaslamıştım telefonum SM-E500HQ iken SM-500H oldu kies ten falan düzeltebilceğimi öğrendim bu arada knox falan da sıfırlanıyormuş öyle duydum ama beceremedim download modda telefonumu okumuyor öbür türlü h olarak rom indirmeye kalkıyor indirse bile hata alıyorum bilinmeyen bir hata yazıyor bir yardım edermisiniz internette de hq stock rom yok tek umudum siz kaldınız

byAndroid

byAndroid

Üye
Bunları ne için yapıyorsun? Amaç? Kullan işte öyle.

djraghav

djraghav

Üye
    Konu Sahibi
yardım istiyorum sadece ben yapamadım yardım etmeyecekseniz lütfen boşu boşuna yazmayın.

byAndroid

byAndroid

Üye
Sammobile den kitkat Türkiye vardır. İla istiyorsan orda bulursun. Odin üzerinden flasla. Samsung drive kur. Yoksa cihazı tabi görmez. Al sana yardım. Ne için yapıyorsun onuda anlamadım neyse. Yapamazsan google da e5 stock rom kurma diye arattır

djraghav

djraghav

Üye
    Konu Sahibi
arakadaşım bu işlemleri biliyorum. kiesle uğraşıyorum çünkü türkiye romu yok sammobile da bile yok kaç kere baktım. yinede teşekkürler

byAndroid

byAndroid

Üye
Kiesi boşver. Sorunlu program daha kendi Samsung cihazlarını görmez. Al Türkiye 4.4.4 bu da

blastx

blastx

Üye
Bende bir soru sorayim arkadaşın elinde ATT den alınma S5 var lolipop yüklemek istiyor Rusya ROM yüklenir mi buna

byAndroid

byAndroid

Üye
Bende bir soru sorayim arkadaşın elinde ATT den alınma S5 var lolipop yüklemek istiyor Rusya ROM yüklenir mi buna
Yüklenir. Odin den deneyin. Olmaz ise tekrar Att atarsınız

djraghav

djraghav

Üye
    Konu Sahibi
Kiesi boşver. Sorunlu program daha kendi Samsung cihazlarını görmez. Al Türkiye 4.4.4 bu da
arkadaşım telefonum E500H sen E500F stock romu attın ama problem değil interntte bir tane stock rom buldum 4.4.4 hq olarak onu yükleyip deneyeceğim.

blastx

blastx

Üye
djraghav

djraghav

Üye
    Konu Sahibi
cihazda problem yok. cihazı satmak istiyorum fakat adam hq olmadan almayacak başka alıcı da bulamadım. Ondan bu kadar uğraşıyorum yoksa benim için sorun yok tr romun csc pda hepsini buldum kies ten ama rom yok işte
bulduğum rom da pert

byAndroid

byAndroid

Üye
F - H farketmez sonuçta Türkiye romu

djraghav

djraghav

Üye
    Konu Sahibi
eminmisiniz ? xda dan indirdiğim custom romu kullanıyordum yorumlara baktığımda biri sormuştu bu romu f veya m de kullanabilirmiyiz diye biri de hayır o zaman mp3 çalar gibi bişeyin olur demişti onun için sordum
türkiye romu buldum hq yapma yöntemini de buldum dosya iner inmez denicem olursa yazarım.

Üst Alt