Galaxy Beam İlk Kez Avea ile Geliyor !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Beam İlk Kez Avea ile Geliyor !
50 inçe ulaşan genişliği ve yüksek çözünürlüklü canlı projeksiyonuyla Samsung Galaxy Beam, Avealılara 12 aya varan taksit avantajlarıyla 1499TL’den satışa sunuldu.

Teknolojinin en son trendlerini kampanyalarla müşterilerine sunan Avea; multimedya meraklılarının heyecanla beklediği Samsung Galaxy Beam’i Türkiye pazarında ilk kez satışa sunuyor.

Avea İletişim Merkezleri’nde ayda 125 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak olan Samsung Galaxy Beam, 1GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciye, 768MB RAM, 8GB dahili ve microSD desteği ile 40GB'a kadar artırılabilir hafızaya, 5 megapiksel LED flaşlı ve otofokuslu kameraya, 3G görüntülü görüşme özelliğine, masaüstü standına ve 2 adet bataryaya sahip. Android işletim sistemli akıllı telefon Samsung Galaxy Beam’in en ilginç özelliği ise üzerindeki 15 lumen değerindeki projektörü.

50 inç’lik dev ekran artık cepte

Türkiye’de sadece Avea İletişim Merkezleri’nde satışa sunulan Samsung Galaxy Beam’in genişliği 50 inçe ulaşan yüksek çözünürlüklü canlı projeksiyonundan Avealılar video, klip, film, ofis sunumları, oyunlar ve pek çok multimedya içeriği rahatlıkla izleyebilecek.

Arkadaş toplantılarına Galaxy Beam ile farklı bir atmosfer katacak olan Avealılar, evlerindeki herhangi bir odayı veya dış mekandaki bir alanı tek bir dokunuşla anında ev sinemasına dönüştürebilecekler.
Kusursuz projektör özelliğinin yanı sıra Galaxy Beam, hem stili hem de kolay taşınabilirliği ile göz dolduruyor. Sadece 12.5 mm. inceliğinde, şık ve ergonomik bir tasarıma sahip Galaxy Beam, Android 2.3 Gingerbread ile çalışıyor.

Cihazda bulunan 1.0 GHz çift çekirdek işlemci ise geniş bir kullanım alanı sunuyor. 8GB'lık dahili belleği multimedya içeriği depolama imkanı sağlarken; 2000 mAh kapasiteli pili daha fazla görüntü gücü veriyor.

[video=youtube;pSTOHmxb7PY]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pSTOHmxb7PY[/video]

Kaynak : (SDN)

Bence Galaxy Beam'deki projeksiyon özelliğini ayrı bir model ile değilde Galaxy Note2 gibi bir iş telefonu modeliyle birlikte sunmalılardı.Belkide bunuda yapacaktır Samsung.Bakalım önümüzdeki günlerde neler olacak.

mega2

mega2

Üye
Bu nasıl birşeydir abi. her dakika birsey cıkıyor :) note'nın yavrusu herhalde.

doctorrr

doctorrr

Üye
tam başka bi sitede bunu okuyordum :kıskıs: :tşk:

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi
Bu nasıl birşeydir abi. her dakika birsey cıkıyor :) note'nın yavrusu herhalde.

Notta belirttiğim gibi bence Galaxy Note2'de bulunması gereken bir özellikti bu.Nokia'nın pureview'i ilk olarak 808'de kullanması gibi bir strateji var sanırım.

- - - Eklendi - - -

tam başka bi sitede bunu okuyordum :kıskıs: :tşk:

:ehe Alıntı zaten görür görmez paylaşayım dedim.Tabi kuru kuru alıntı yapmıyorum küçük bir not koyuyorum konulara :tebessüm:

bountykiller

bountykiller

Üye
haber için sağol . Projeksyon güzel ama bian 3310 aklıma geldi =) sanrım biraz kalın olmuş.

Ayrıca kalınlık çizgilerine dikkat ettiyseniz biraz sorunlu. Kapaktaki bombe kalınlığa dahil edilmemiş :hmmm

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
50 inç derken :hmmm

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
    Konu Sahibi

Sanırım projeksiyon ile ulaşabildiği görüntü.Projeksiyon'un yansıttığı ışığın boyutu 50 inçe kadar büyütülebiliyor anlamında kullanılmış.

- - - Eklendi - - -

haber için sağol . Projeksyon güzel ama bian 3310 aklıma geldi =) sanrım biraz kalın olmuş.

Ayrıca kalınlık çizgilerine dikkat ettiyseniz biraz sorunlu. Kapaktaki bombe kalınlığa dahil edilmemiş :hmmm

:rica: İçinde projeksiyon barındırıyor olsun o kadar değil mi :tebessüm:

CasuS_87

CasuS_87

Üye
:tşk:

Kerim.

Kerim.

Üye
:tşk:

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Teşekkürler dediğin gibi Note 2'de bu özellik olsaydı daha iyi olurdu :oke:

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
lolaman

lolaman

Üye
Televizyonu satıp bu telefonu almaya gidiyorum nede olsa 50 inç bizim tv kadar daha az elektrik yakar tv uygulaması indiririz hem acayip olur .

Otroligt

Otroligt

Üye
Şarj mı dayanır bu telefona :kıskıs:

bountykiller

bountykiller

Üye
Televizyonu satıp bu telefonu almaya gidiyorum nede olsa 50 inç bizim tv kadar daha az elektrik yakar tv uygulaması indiririz hem acayip olur .

gündüzleri napcan kardeş? (nasıl izleyecen)

Kerim.

Kerim.

Üye
ampul ömrü ne kadar acaba:hmmm

bountykiller

bountykiller

Üye
lolaman

lolaman

Üye
Biz okulun labaratuarında saat sabahın 8:00 inde izliyoduk projektörle ilginç deneyler bununla da izlenir.Güneşlikleri çekersin izlersin.

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Projeksiyon özelliği ile 50 inç görüntüye ulaşıyor.Büyük bir plazma televizyon diyebiliriz.Konu için ve '' NOT '' için çok teşekkürler :tebessüm:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt