Telefon Tavsiyesi Galaxy alpha mı, j7 mı, huaweı g7 mı , vıa m1 mı. Gır ankete oy ver

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce Hangisi?

• Casper Via M1

Kullanılan: 1 4.5%
  • Huawei G7

Kullanılan: 4 18.2%
  • Hiçbiri, diğer telefonlara yönel

Kullanılan: 9 40.9%
  • Samsung j7

Kullanılan: 3 13.6%
  • Samsung galaxy alpha

Kullanılan: 5 22.7%

• Kullanılan toplam oy
    22
baskahmet

baskahmet

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy alpha mı, j7 mı, huaweı g7 mı , vıa m1 mı. Gır ankete oy ver
Arkadaşlar 1000 tl altı şuanlık , casper via m1 ve ya huawei g7 düşünüyorum. Yazın alınacak telefon, sizce hangisi? Ve ya önerdiğiniz telefon var mı ( Zenfone 2 ve gm 4g dışında )
Koca forumda yardım edecek yok mu

lazye

lazye

Üye
lenovo p70 diyorum ben o fiyata alıncak en güzel cihaz meizu m1 noye veya m2 noteda olabilir alternatif olarak ...

baskahmet

baskahmet

Üye
    Konu Sahibi
Lenovo p70, kalıtesı felan ıyı mı acaba. Ben oyle cok tanınmamıs urunlere guvenemıyorum en azından turkıyede mısal meızu vs. O telefonları dusunmuyorum
lenovo p70 de 4.5 g destegı var mı acaba
bu arada ozellıklerı gayet ıyı fakat mtk ıslemcılı
Baska fıkrı olan?

lazye

lazye

Üye
Lenovo p70 de 4.5g desteği var fakat güncelleme en son 5.1 verildi 6.0 almayabilir meizu konusunda bende senin gibi düşünüyorum ama lenovo türkiyede 1-2 senelik firma değil yinede sen bilirsin ...

baskahmet

baskahmet

Üye
    Konu Sahibi
6.0 almazsa sorun hocam ya. Lenovo p70 ın kamerasına kotu dıyolar aynı zamanda

lazye

lazye

Üye
hocam siz bilirsiniz o fiyata daha iyi kamera bulabiliyorsanız alın ayrıca lg g3 32gb de alınabilir 1100 tl falan internette diye biliyorum ben en mantıklı seçim bu olur tabikide ...

byAndroid

byAndroid

Üye
Koca forumda yazacak kişi var elbette ama yazmıyor. Yaza kadar her gün konu acican heralde. Yaz gelsin paranı topla gel. O zaman konusu açarsın

baskahmet

baskahmet

Üye
    Konu Sahibi
?Galaxy alpha nasıldır

byAndroid

byAndroid

Üye
Güzel telefon. Baya iyi. Küçük telefon sevenler için.

baskahmet

baskahmet

Üye
    Konu Sahibi
Aslında o kadar kucuk degıl gıbı 4.7 ınc. Onun fıyatı duserse onuda alabılırım
Alphann bataryası 1850 mAh o bıraz sıkıntı ya. ;(
Bıde kamerası 12-2 ayrıca sanırım sd kart takılamıyor. Sd kart takılamıyor ıse o telefon benım ıcın bıtmıstır

blastx

blastx

Üye
Casper m1 fiyat olarak çok iyi (n11) de 850 TL telefonu gormus değilim ama donanım iyi görünüyor meizu m2 note da iyi 699 TL (n11) Sony xperia z1 var 950 civarı oda iyidir (cihazların 6.0 alması zor)

Koradam

Üye
Aslında o kadar kucuk degıl gıbı 4.7 ınc. Onun fıyatı duserse onuda alabılırım
Alphann bataryası 1850 mAh o bıraz sıkıntı ya. ;(
Bıde kamerası 12-2 ayrıca sanırım sd kart takılamıyor. Sd kart takılamıyor ıse o telefon benım ıcın bıtmıstır
MP ile ne işin var kardeş postere mi bastırıyorsun fotoğrafı ?

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
caps6

caps6

Üye
G7 fiyatina göre iyi

Son düzenleme:

Emre

Üye
Meizu m2 note,ElePhone P8000

blastx

blastx

Üye
baskahmet

baskahmet

Üye
    Konu Sahibi
Beyler arada kaldıgım telefonlar. Dıger ıletılerı kafanızdan sılın smdı.
Samsung galaxy alpha
samsung j7
huaweı g7
casper vıa m1
sızce hangısı. Telefonda yapacaklarım, fazlaca ınternette sorf yapar muzık dınlerım, oyun yukler oynarım, clash gt racıng 2 score dream league gıbı oyunlar. Hızına ve gorsellıgıne dıkkat ederım. Telefon yazın alınacagından bazılarının fıyatı 1000 tl nın ustunde, asagı ıner dıye aldım. Onerılerınızı beklıyorum..
Anketı de oylarsanız sevınırım

caps6

caps6

Üye
Bakip bakipda görmediğim ne var ki su g7 de anlayamadım 900 e yakın fiyatı var onu alana kadar vodafone smart 6 al 725 TL ye çok daha iyi bence
ne görüp ne göremediğini bilemem başlıkta g7 soruluyordu ve karşılaştırdığı telefonlar arasından fiyatı uygun olanı g7 ve vodafone smart 6 nasıl diye sormamış? tanınmamış marka istemiyorum yazmış

blastx

blastx

Üye
ne görüp ne göremediğini bilemem başlıkta g7 soruluyordu ve karşılaştırdığı telefonlar arasından fiyatı uygun olanı g7 ve vodafone smart 6 nasıl diye sormamış? tanınmamış marka istemiyorum yazmış
Bende birşey demiyorum size zaten ustunuze almayın sadece g7 yı görünce daha iyi olduğu için vodafone u da degerlendirsin diye yazdım hepsi bu atara gerek yok

xqz5

Üye
aynı telefonlara bende bakyorum ama yazn dğl karar vernce alacm:) casper via m1 daha uygun diğerlerinden kat kat üstün özellik var ama Casper a guvenilinr mi? Ona cvp yok