Tavsiye Galaxy Alpha dan Lumia Telefonlara Geçiş

Sponsorlu Bağlantılar

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Alpha dan Lumia Telefonlara Geçiş
Galaxy Alpha kullanıcısıyım telefonumdan çok memnunum Lumia telefonları merak ettiğimden bir lumia almak istiyorum sizce hangisi bana uyar Galaxy alpha dan aldığım performansı daha iyi sunar

atakanokur

atakanokur

Üye
Pişman olursun alma bana bakarsan

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar
byAndroid

byAndroid

Üye
Galaxy alpham olsa degistirmem ön kamerası yetersiz bana göre

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Hemen Windows Phone kötü bıdı bıdı timi ortaya çıkmaya başlamış. La şu ön yargılarınıza limon suyu sıkayım.

Konu başlığı sahibi arkadaşım wp kötü bıdı bıdı diyeceklere bakma.

Öncellikle olmazsa olmaz uygulamaların nelerdir?

Facebook, twitter, instagram, line gibi sosyal medya uygulamaları var(!)

Fotoğraf çekmeyi çok sever misin?
Cevabın evetse Kamera yönünden memnun kalacağına emin olabilirsin.

Aşırı derecede oyun manyağı mısın?
İşte bu konuda biraz sıkıntı var. Öyle gblarca kapasiteli oyunlar yok(!). Ama keyifli vakit geçirtecek yüz binlerce oyun var :muha:

Sen beklentilerini yaz sormak istediklerini sor ona göre bütçene göre bir cihaz buluruz.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
tavsiyem
otur oturduğun yerde kardeşim wpden bişey çıkmaz artık ben üç yıldır kullanıyorum adam akıllı betadan çıkan uygulama görmedim
biraz daha bekle sd 650li modeller kullanışlı olur kameraya göre beğenirsin

• Beğen
Tepkiler: Onur K.
ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
yorunlarınızı dikkate alırom teşekkür ederim ve sizce lumai 830 mu 735 mi yoksa 640xl lte hangi cihaz Alpha dan iyi aralarından bir model alsam sizce iyi olır mu

byAndroid

byAndroid

Üye
Hocam çok istiyorsan xiaomi mi 4 al. İki işletim sistemini de denersin. Windows yüklenebilir durumda. Kafana göre takıl. İkisi arasından Lumia 830

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Güncel cihaz olması sebebiyle lumia 830. Büyük ekran seversen Lumia 640 xl veya eskimiş olsa da 1520 favorilerimdendir.
Hocam çok istiyorsan xiaomi mi 4 al. İki işletim sistemini de denersin. Windows yüklenebilir durumda. Kafana göre takıl. İkisi arasından Lumia 830

Mi 4 te Türkçe dil sorunu var diye hatırlıyorum. Ama işin ilginç tarafı sd işlemcileri destekleyen işletim sistemini mtk işlemcilerle nasıl çalıştırdıkları kısmı. Param olsa mi4 alıp denerdim. Çok ilginç bir deneyimleme olurdu :ehe :ehe

byAndroid

byAndroid

Üye
Güncel cihaz olması sebebiyle lumia 830. Büyük ekran seversen Lumia 640 xl veya eskimiş olsa da 1520 favorilerimdendir.

Mi 4 te Türkçe dil sorunu var diye hatırlıyorum. Ama işin ilginç tarafı sd işlemcileri destekleyen işletim sistemini mtk işlemcilerle nasıl çalıştırdıkları kısmı. Param olsa mi4 alıp denerdim. Çok ilginç bir deneyimleme olurdu :ehe :ehe
Mi 4 snapdragon zaten. %100 türkçe değil Çince bi kaç yer varmış galiba

phasan

phasan

Üye
Nasıl bu telefon

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
Mi 4 snapdragon zaten. %100 türkçe değil Çince bi kaç yer varmış galiba

global rom tamamen Türkçe. cidden fiyatına göre iyi cihazdır...

furyzer0

furyzer0

Üye
işlemci snapdragon 200 bence başka cihazlara bak ilerde kasma durumu olabilir gibime geldi
Windows mobile androide nazaran daha hafif ondan lag olsa da kasma olması çok zor eğer güncellemeleri sıfırlayıp yaparsa ileride kasma gibi durumlar yaşanmaz öte yandan önermem bu cihazı bence 830 ya da 640xl al ama 830 çok güzel cihaz gerek kasa kalitesi gerek kamerası çok iyi ancak uzun sure güncelleme istersen 650 almanı tavsiye ederim harika bir kasası var

Sent from mTalk using lumia950

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
Windows mobile androide nazaran daha hafif ondan lag olsa da kasma olması çok zor eğer güncellemeleri sıfırlayıp yaparsa ileride kasma gibi durumlar yaşanmaz öte yandan önermem bu cihazı bence 830 ya da 640xl al ama 830 çok güzel cihaz gerek kasa kalitesi gerek kamerası çok iyi ancak uzun sure güncelleme istersen 650 almanı tavsiye ederim harika bir kasası var

lumia 650 mi hemen bakıyorum :P tasarımı hoşuma gitti güzelmiş :) arkadaşlar en fazla 1500tl vereceğimi düşünerek sizce bu fiyata beni en uzun süre götürecek lumia hangisidir ben oyun oynamayı , müzik dinlemeyi , internette gezinmeyi , fotoğraf çekmeyi. bunları rahatca yapıcağım bi telefon ? Galaxy Alpha dan dediğim gibi çok memnunum ama içimden lumia kullanmak geliyor menüsünü vs. çok hoşuma gidiyor şimdi ben alphayı satıp bir lumia cihaz aldığımda pişman olamk istemiyorum iyiki almışım demek istiyorum :)
ve bu arada telefonu sıfır alırım alırsam.

furyzer0

furyzer0

Üye
Seni en uzun götürecek olan 650 dir güncelleme desteğinden dolayı lumia 930 daha kaliteli 1500 tl fiyat bandında bulursun ama güncelleme destegi kısa olur eski cihaz çünkü

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Eğer 1500 bandına çıkabiliyorsan eğer kesinlikle üzerine biraz daha ekleyerek ikinci el LUMİA 950 XL almanı tavsiye ederim.
Birde coontium dock alırsan yanında missss

furyzer0

furyzer0

Üye
Lumia ile anı yakala diye bir slogan vardı zamanında, 8.1'de iken hızlı çekim yapabiliyorduk fakat w10 ile birlikte çekim hızı 2-3 saniyelere kadar düştü. Anı yakalayamıyoruz maalesef. Çekim kalitesinde çok sıkıntım yok fakat selfie bile çekerken bekletiyor o insana koyuyor :)
Eğer 1500 bandına çıkabiliyorsan eğer kesinlikle üzerine biraz daha ekleyerek ikinci el LUMİA 950 XL almanı tavsiye ederim.
Birde coontium dock alırsan yanında missss

Docka gerek yok 10$ a hdmi kablo aynı işi goruyor

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu sıfır almak istiyorum ve internette baktım da lumia 930 bulamadım sıfır.
vee telefonda 4G , uzun batarya süresi , en az 5 inç ekran , kaliteli bir ekran olursa , uzun güncelleme desteği , internet , oyun ve müzik performansı iyi olsun :D baktım da kısaca bi 930 veya 950 bu arada 940 piyasada var mı nerede satılıyor ve fiyatı

furyzer0

furyzer0

Üye
Telefonu sıfır almak istiyorum ve internette baktım da lumia 930 bulamadım sıfır.
vee telefonda 4G , uzun batarya süresi , en az 5 inç ekran , kaliteli bir ekran olursa , uzun güncelleme desteği , internet , oyun ve müzik performansı iyi olsun :D baktım da kısaca bi 930 veya 950 bu arada 940 piyasada var mı nerede satılıyor ve fiyatı
940 diye bir cihaz yok sana gore olan cihaz 930 sanırım

kadikoy

kadikoy

Üye
alpha nın muadili veya eşdeğeri lumia 950 dir.

bu sayfada özellikleri türkçe olarak görebilirsin .
daha alt model alırsan ,attan inip eşeğe binmiş gibi olursun.:sofer:

Üst Alt