Galaxy Ace 2 i8160 Galaxy Ace2 Performance Rom ( Türk Yapımı )

Sponsorlu Bağlantılar

ua_mustafa_20

Üye
şartlar...artık ace var.ace 2 gibi rahat değil bunda rom vs bu biraz sıkıntılı ama şu an kullandığım rom fena değil...

ua_mustafa_20

Üye
i li olan. fark çok mu i ile isiz

Enisina

Üye
arkadaşlar ben bu rom u telefone yükleyeceğim ama telde cwm yüklü değip telefone rom manager ile cwm kursam sıkıntı olurmu hafıza kartı bozulduda benim 4.1.2 yüklü rootlu
usta stock daki dosyayi nerden bulabilirim .
benim orjina 4.1.2 stock rom daki dosya

The Shadow

The Shadow

Üye

ua_mustafa_20

Üye
iyiyse denemek lazım ace 2 gibi değil bu... o ne versen yiyo maşallah bu sıkıntılı

Glania95

Glania95

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ua_mustafa_20 ve The Shadow

yusuf58

Üye
jb 4.1.2 türkiye rom'u üzerine bunu yüklersek sim rehberi okumama gibi bir sorun olur mu ?

The Shadow

The Shadow

Üye
jb 4.1.2 türkiye rom'u üzerine bunu yüklersek sim rehberi okumama gibi bir sorun olur mu ?
XXME7 üzerine yüklersen olmaz. XXMH1 üzerine yüklersen belki, ama yine de çok düşük ihtimalle.

atal222

Üye
Merhaba romu telefonuma kurdum fakat kilit ekranındaki animasyonu ve crt off animasyonunu kapatmak istiyorum bunları nasıl yapacağım konusunda yardımcı olur musunuz ?

fatihmaniabjk

Üye
arkadaşlar ben artık bu roomu kullanacağım hiç bir sorunu yok.sadece kilit ekrana geçerken kapanma animasyonu ve kilit açarkenki animasyonu beğenmedim orjinal kullanan arkadaşlar system framework içinde framework res apk doyasını atabilirlerse çok iyi olur es dosya yöneticsiyle 2 dk lık bir iş
roomu bir haftadır kullanıyorum hertürlü sorunuza cevap verebilirim.şiddetle tavsiye ederim.telefonu satmak üzereyken son anda denedim ve bu iş tamamdır.artık bu telefonu hayatta satmam.
telefon açılırken samsung ace 2 yazısından sonra mavi yuvarlak samsung yazısı gelmiyor oda kötü yanı tabi bi sorun teşkil etmiyor düzeltebilen arkadaş varsa yardımcı olabilirmi.

maximumüye

maximumüye

Üye
beyler romu kuramadım cwm v6 0.5.0 ama status 7 hatası veriyor sebep nedir

The Nyks

The Nyks

Üye
arkadaşlar ben artık bu roomu kullanacağım hiç bir sorunu yok.sadece kilit ekrana geçerken kapanma animasyonu ve kilit açarkenki animasyonu beğenmedim orjinal kullanan arkadaşlar system framework içinde framework res apk doyasını atabilirlerse çok iyi olur es dosya yöneticsiyle 2 dk lık bir iş
roomu bir haftadır kullanıyorum hertürlü sorunuza cevap verebilirim.şiddetle tavsiye ederim.telefonu satmak üzereyken son anda denedim ve bu iş tamamdır.artık bu telefonu hayatta satmam.
telefon açılırken samsung ace 2 yazısından sonra mavi yuvarlak samsung yazısı gelmiyor oda kötü yanı tabi bi sorun teşkil etmiyor düzeltebilen arkadaş varsa yardımcı olabilirmi.
Play Store Dan Boot Animation Adlı Programı İndirip İstediğin Gibi Bi Açılış Tarzı Seçebilirsin Veya Orjinalini Nette Bulup Kurabilirsin

BraveHeart1923

BraveHeart1923

Üye
telefon galaxy ace 2 yazısıda takılı kaldı yardımm

The Nyks

The Nyks

Üye
Stock Rom Yükle