Oyun Galaxy Ace S5830İ düşük boyutlu oyun

Sponsorlu Bağlantılar

@mertsagir61

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Ace S5830İ düşük boyutlu oyun
Merhaba arkadaşlar ben mert,Galaxy Ace S5830İ kullanıyorum,telefonum Rootlu yüklemediğim oyun yok telefona.
Sizlerinde bana önerebileceğiniz düşük boyutlu ve eğlenceli oyunlar varmıdır.

jojo_va

jojo_va

Üye
true futbol serisi, new red ball,brick tower bunlar benim şimdilik onerebileceklerim nasıl oyun aradığını söylerseniz belki daha çok yardım edebilirim.true futbol serisi, new red ball,brick tower bunlar benim şimdilik onerebileceklerim nasıl oyun aradığını söylerseniz belki daha çok yardım edebilirim.spor türü aksiyon gibi

çaminci

çaminci

Üye
Şu konuyu takip edeyim benim telefonum da büyük boyutlu oyunlari kaldırmıyo şöyle saran savaş oyunu falan var mı?

jojo_va

jojo_va

Üye
size bu oyunlarıda onerebilirim ama sorunsuz çalıştığından emin değilim.
zombie hunter,age of war serisi (çağlar boyu savaş),cs portal (counter strice portable).bu linke savaş oyunları yazarsan belki daha çok çeşit bulabilirsin.

@mertsagir61

Üye
    Konu Sahibi
true futbol serisi, new red ball,brick tower bunlar benim şimdilik onerebileceklerim nasıl oyun aradığını söylerseniz belki daha çok yardım edebilirim.true futbol serisi, new red ball,brick tower bunlar benim şimdilik onerebileceklerim nasıl oyun aradığını söylerseniz belki daha çok yardım edebilirim.spor türü aksiyon gibi
@kaplankadir27, teşekkürler dediğin oyunları deneyeceğim.
Ilgilendiğin için teşekkürler.

vaterfa

vaterfa

Üye
bende ace kullaniyorum bu oyunlarin hepsi ufak boyutlu tavsiye ederim

Scourge

Scourge

Üye
5830i bendeyken sadece NSS den zevk alıyodum tavsiye ederim 2. tavsiyem kurtulun şu telden gio bile daha iyidir

vaterfa

vaterfa

Üye
baya guzel, acede oynanabilecek en guzel oyunlardan

isocanbey

Üye

isocanbey

Üye
Ya arkadaşlar telim rootlu ve uygulamalari link2sd ile hafizaya indiriyorum hala yetersiz alan diyor , nasil düzeltirim yardimci olun lütfenn :(

jojo_va

jojo_va

Üye

isocanbey

Üye
Neresinde çözüm var yaa bulamiyorum :((((