Galaxy Ace PC bağlantı sorunu yardım edermisiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

smt00123

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Ace PC bağlantı sorunu yardım edermisiniz?
telefonu bilgisayara bağlıyorum USB bağlandı diyor USB depolama birimini aç diyorum açıyor fakat bilgisayar telefonu görmüyor yardım edermisiniz?

berkoni

berkoni

Üye
usb hata ayıklama modunu kapat ama bildiğim kadarıyla daha önceden kies yüklenmiş olması lazım

smt00123

Üye
    Konu Sahibi
kies yüklü.sorunu çözdüm teşekkürler:oke:

iOS Developer

iOS Developer

Üye
nasıl çözdüğünüde yazsaydın keşke

mamulyan84

Üye
arkadaşlar once CM7 kullananlar içindir anlatım. Ben de aynı sorunu yaşadım
AYARLAR menusune girin. Burdan Uygulamalar bolumune gırın akabinde Geliştirme bolumune girin , USB hata ayıklamasını kapatın artık sd kartınız bilgisayar tarafından taşınılabilir disk olarak algılanacaktır. :)

• Beğen
Tepkiler: cash07alanya

mertkm3

Üye
Ya offf bende olmuyor kies de yüklenmiyor ben kiesi yükledim ancak pc format atılınca kies i setupa basınca dll değişkliği hatası veriyor ne yapmalıyım ace galaxy

metehansahin

Üye
Sanırım ben kurcalarken yaptım. Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri > Android hata ayıklama bölümündeki işareti kaldırın. Daha sonra telefonu yeniden başlatın ve Ayarlar > Depolama dizinine gelin. Ortadaki MENU tusunun solundaki yere (Adını tam bilmediğimden açıkladım, kusura bakmayın) basın ve USB bilgisayar bağlantısı bölümünden Depolama Birimini işaretleyin. Bende sorun çözüldü.

metehansahin

Üye
Sanırım ben kurcalarken yaptım. Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri > Android hata ayıklama bölümündeki işareti kaldırın. Daha sonra telefonu yeniden başlatın ve Ayarlar > Depolama dizinine gelin. Ortadaki MENU tusunun solundaki yere (Adını tam bilmediğimden açıkladım, kusura bakmayın) basın ve USB bilgisayar bağlantısı bölümünden Depolama Birimini işaretleyin. Bende sorun çözüldü.

romantik.66

Üye
arkadaşlar samsung modeline ait telefonların 100/ 95 i kies programı yüklenmeden bağlantıyı sağlamıyor. telefon kabul etse pc kabul etmiyor herşey normal gibi gözükse dahi pc görmüyor cihazı. ve usb bağladığın zaman telefon usb olarak değil şarj cihazı olarak görüyor, yine kies programını yükle sorun çözülüyor...

cash07alanya

Üye
arkadaşlar once CM7 kullananlar içindir anlatım. Ben de aynı sorunu yaşadım
AYARLAR menusune girin. Burdan Uygulamalar bolumune gırın akabinde Geliştirme bolumune girin , USB hata ayıklamasını kapatın artık sd kartınız bilgisayar tarafından taşınılabilir disk olarak algılanacaktır. :)
tşklr

Üst Alt