Galaxy Ace GT-S5830 << İOS ROM V5 İOS 6 Son Sürüm >> Detaylı Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

sohey

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Ace GT-S5830 << İOS ROM V5 İOS 6 Son Sürüm >> Detaylı Anlatım
ROM İNGİLİZCE BEN ÖYLE KULLANIYORUM SORUN YAPMIYOR İSTEMEYEN ÇIKSIN:)

Merhabalar arkadaşlar.
Sizlerle Galaxy Ace GT-S5830 İOS 6 Yani son sürüm güncellenmiş romu paylaşayım dedim. Hep geziyorum 1 faydam olsun dedim uğraştım didindim bu konuyu siz değerli dostlarıma açtım.
Arkadaşlar cihazlarınızın Rootlu Olması Gerek root nedir? Diyenler intenette cihazını yazıp root atma yazsın iyice düşünüp araştırıp yapsın.Yapanlar rom atabilirler çok kolay aslında...

Şimdi öncelikle şu aşağıdakilerin hepsini indirip masaüstüne atın.

ClockWorkMod 5: ...

ROM iOS v5 :

GApps:

- iTap Keyboard v1.2.05:

- iOS wallpapers:

Evet arkadaşlar hepsini indirdikten sonra masaüstüne kayıt edin. Eddikten sonrada şimdisi çok önemli oncelikle cihazın hafıza kartını pc ye bağlayın. İçine Rom İos 5 Adlı dosyayı + Gapps adlı dosyayı+ İtap Keyboard Adlı dosyayı ve istiyorsanız wallpaperleri atın. EN ÖNEMLİSİ CLORWORK MODU Atın Zaten yüklüyse gerek yok yüklü olmayanlar yüklesin ve attıktan sonra cihazı kapatın.
Ve açma kapama (ON-OFF) Düğmesine ve HOME Tusuna yani ortdaki tusa basılı tutun samsung yazısı gelecek o geldikten sonra 1 2 saniye tutun ve CLORKWORD Moda girmiş olucaksınz . Şimdi Ses açma tusu ile yukarı kısma tusu ile aşşağa gidersiniz ortadaki tus ile seçim yaparsınız şimdi ordan Şu aşamaları yapınız.

Factory reset diye birşey var onu seçin sonra yes factory reseti seçin bekleyin format attıktan sonra . geri tusu ile ordan çıkın tekrar ana menüye gelin sonra Zip From SD Kartı seçin ordan Romu bulun seçin yes Rom İos V5 ( Romun adı işte ) olanı seçin yüklesin bittikten sonra geri ana menüye giriniz bu severde aynı işlemleri Factory reset yapmadn Romu kurarken yaptıklarınızı GAPPPS İçin yapın yaptıktan sonra ana menüden reboot systemi seçin ve bekleyin cihazınız açılcak geç açılabilir en fazla 3 dakka sürer eğer daha fazla sürerse pili çıkarp takın tekrardan Clorkwork modda açın reboot yapın. Ve açılır cihaz ilk Çince olur işte google hesabınızı felan sorar geçin oraları bi şekilde okeyleyin cihaza girdiğnizde Önce bi oohh :D Deyin Romunuz hayırlı olsun bu arada settingse girin ordan laungeyi bulun 3.katagörede en altta A iconu var ordan enüsttekini seçin ve ingilizde deyin. Rom İngilizce bu arada.Tamam deyin ikonları falan yerleştirin diceksinizki market yok bunun için wifi ye veya internete bağlanın Talk uygulamasından giriş yapın google hesabınıza sonra reset atın cihaza ve market gelmiş olcak artık cihazınız ios 6 romlu :D HAYIRLI OLSUN BEN KENDİM KULLANIYORUM OLDUKÇA İYİ BİRERBİR İOS İÇİ KLAVYEYİDE İtap keybordu kurun sonra dil değiştirme yerine girin orda android keyboardun altında İ TAP İ Görceksiniz seçin ve bukadar şarj falan durumunu sorarsanız baya yükseldiğni fark edeceksiniz hızda aynı şekilde . HAYIRLI OLSUN

YAPAMASSANIZ YORUM ATIN YARDIM ETMEYE ÇALISICAĞIM TEKRARDAN İİ FORUMLAR UNUTTUM YANLIS SÖYLEDİĞİM BİRŞEY VARSA YORUM ATIN

• Beğen
Tepkiler: freekays

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler

sohey

Üye
    Konu Sahibi
Saolun :) İyi akşamlar dilerim.

mertekin34

mertekin34

Üye
İos mu yükleniyor? Ekran görüntüleri verirsen sevinirim.

sohey

Üye
    Konu Sahibi
Evet ios yükleniyor :) Hemde on numara oluyor ama markete tıkladığınızda android market :)
Ekran görüntülerini netten bulablrsnz ama bu son sürüm

Galaxy ace gt-s5830 İos diye aratırsanız görsellerden bakabilirsiniz yükleyip kullanan olursa yorumunu beklerim bende şuan o yazılım var harika .

- - - Eklendi - - -

VİDEOSU

- - - Eklendi - - -

VİDEOMUZ EN ALLTA.. :)

emreağır

Üye
ustam gapps ın bozuk sitge açılmıyor rica etsem yeni bi link atabilirmisin

sohey

Üye
    Konu Sahibi
Bidakkika hemen ilgileniyorum. Romu kurdunmu ?

- - - Eklendi - - -

Link çalışıyor arkadaşım siteye gir 10 saniye bekle allatki yazıya tıkla iniyor.Ben şimdi denedim

sohey

Üye
    Konu Sahibi
KONU LOCKED OLSUN LÜTFEN KİMSE BEĞENMİYOR ! Kapatabiliriz .

sohey

Üye
    Konu Sahibi
Bunun trsini paylaştim dier konumda 2 güne yayinlanir iyi forumlar

selimcean

Üye
root nasl yuklenir usta bi tane zipli yükledim o mu sonra ne yapayim root u açlmyo zıpli lütfen yardımınla ilgilen (:

- - - Eklendi - - -

kısacası verdigin bütün linkleri indirip sd karta kaydetim hepsi zipli, sonrası nasıl bu arada telim ace s5830 2.3.4 surumu olurmu

sohey

Üye
    Konu Sahibi
GEÇ GÖRDÜM AMA :)

Şimdi anında hallederiz . Bak adresinden dosyayı indiriceksin 7 saniye sonra geç de bi reklam sayfası açılırsa kapa birdaha tıkla sonra ordan Görüntüle ye tıkla ve sağ yukardan indir de indiriceksin onu hafıza kartına at. Ardından telefonu kapa ve şunları uygula

1: Orta tuş , power tuşu ve Ses açma tuşuna basılı tut 7 saniye gelen ekrandan ses açma ve kapama ile
2: gelen ekrandan ses açma ve kapama ile aşğa Apply Update from sd kart seç orta tuş ile
3: O zipi bul root.zip i orta tuşla seç ve reboota tıkla telefon açılcak super user adlı bişi gelcek ardından yukardakileri uygulayarak romu kurabilrsin

:) Yapamassan yaz

darkeye1

Üye
s5830i icinde gecerlimi bu rom?

selimcean

Üye
eywalla ustam (= cok sagol da youtube vb. uygulamalar eksık )

sohey

Üye
    Konu Sahibi
Hayır i için geçerli deil sadece gt-s5830

strange_63

Üye
bunu Türkçeleştirme imkanımız var mı vRsa yapsaydı iyi olurdu

1aci

1aci

Üye
yukledım ama ekran da androıd yazısı gelıyo ve olece kalıyoı

junya

Üye
Menuya giriyorum factory reset yok root lu tel

THEKANS

THEKANS

Üye
Beyler bu rom gercekten iyi rom ama bence herkes v2 kulansin baya hizli ve turkce

Üst Alt