Galaxy Ace 5830i Açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

atakansariyar

atakansariyar

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Ace 5830i Açılmıyor
Cihaz açılmıyor, download moda girmiyor. Recovery moda giriyor ancak fabrika ayarlarına dönmüyor, yüklenme ekranında takılı kalıyor. Cihaz rootlu ve bu işlerinden anlıyorum ancak ilk defa böyle bişey görüyorum. Bununla karşılaşan ve çözen var mı?

atakansariyar

atakansariyar

Üye
    Konu Sahibi
up

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Telefonu kies ile güncelle veya aynı yazılımı tekrar yükle

Siycey

Siycey

Üye
Recovery açılıyor,telaşa gerek yok kernelden kaynaklı verdiğim kerneli flaşla düzelmesi lazım.

Ekli dosyalar

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Hafıza kartından rom yüklenmiyormu

atakansariyar

atakansariyar

Üye
    Konu Sahibi
Recovery açılıyor,telaşa gerek yok kernelden kaynaklı verdiğim kerneli flaşla düzelmesi lazım.
Verdiğin kerneli flaşladım ama telefon şimdi cwm ye bile girmiyor [emoji20] Siyah beyaz samsung ekranında takılı kaldı.

meyrock

meyrock

Üye
Verdiğin kerneli flaşladım ama telefon şimdi cwm ye bile girmiyor [emoji20] Siyah beyaz samsung ekranında takılı kaldı.
Keşke kernel atmadan önce hafıza kartına saglam bir rom ve megawipe dosyalarını atsaydin. Megawipe yapip yeni romu atsaydin. Bendede olmuştu böyle duzelttim...

Samsung yazısında takılı kaldığı durumda iken telefonu kapatmadan direkt o şekilde cwmye giriş yaptığın tuş kombinasyonlarına bas ekran gelince bırak . Umarım recovery moda girer böyle

atakansariyar

atakansariyar

Üye
    Konu Sahibi
Herkese yardımları için teşekkür ederim cihaz download moda girdi. Anlamadım bende birden denedim oldu ve hemen stock rom attım açıldı [emoji1] Çok enteresan telefon ya..

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Hadi hayırlı olsun

Siycey

Siycey

Üye
UçanOsman

UçanOsman

Üye
kardeşim bendede aynı olmuştu ben ace 2 i8160 kullanıyorum 3-4 kez oldu odinle hep rom attım düzelttim :D

Üst Alt