galaxy ace 5830 yardım!!

Sponsorlu Bağlantılar

lazmaz41

lazmaz41

Üye
    Konu Sahibi
galaxy ace 5830 yardım!!
merhaba
bende bi galaxy ace 5830 var rom atarken brick oldu ekran felan açılmaz oldu götürdüm telefon Jtag işlemi gördü
daha sonra telefonu teslim alırken telefonun flash(telefonun depolama yeri) ı yanmış dediler sistem düzenli çalışıyo ama arada res atıyo kendi kendine birde telefona girilmiş bir imei yok *#06# yapıyoruum imei yok diyo
sizce kendim imeil atsam olurmu ?

yardımlarınız için teşekkürler..

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
merhaba
bende bi galaxy ace 5830 var rom atarken brick oldu ekran felan açılmaz oldu götürdüm telefon Jtag işlemi gördü
daha sonra telefonu teslim alırken telefonun flash(telefonun depolama yeri) ı yanmış dediler sistem düzenli çalışıyo ama arada res atıyo kendi kendine birde telefona girilmiş bir imei yok *#06# yapıyoruum imei yok diyo
sizce kendim imeil atsam olurmu ?

yardımlarınız için teşekkürler..

IMEI Stock ROM flashlayarak %90 çözülür başıma geldi ordan biliyorum ama bu kadar badire atlattıysa telefon Stock ROM atmak bile başına iş açabilir bilgin olsun

• Beğen
Tepkiler: lazmaz41
lazmaz41

lazmaz41

Üye
    Konu Sahibi
stock rom u ben bulamadım da rica etsem link atabilirmisin

lazmaz41

lazmaz41

Üye
    Konu Sahibi
s3850 abi eminim

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye

Buradan Türkiye Stock ROM'u indir : ( Odin + Cooper.ops dosyası + ROM tek paket )

Eğer PC de Kies Yoksa Driverlar İçin Kies Yükle :

Yüklemeler ve indirmeler tamamlanınca ;

1) Ses Kısma + Orta Tuş ( Home ) + Açma/Kapama Tuşlarına birlikte basıp telefonu aç Download Mode da açılacaktır Ses Açma Tuşuna Bir Kez Basıp Devam Et

2) Odin i Win 7 ve üstü ise Yönetici Olarak Çalıştır ile aç ( XP de kasıp kalabiliyor bazen sana önerim minimum W7 )

3) Odin de sol tarafta One Package Auto Reboot ve Protect OPS bölümleri işaretli olsun onların hemen yanındaki OPS butonuna tıklayıp linkten çıkan .ops dosyasını seç

4) En alt kısımdaki one package butonuna tıklayıp .tar.md5 uzantılı dosyayı seç

5) Telefonu PC ye bağla sol üst köşedeki karenin altında yazı çıkıcak ( 1 (COM ... ) diye )

6) Start a bas ve telefon kendi kendine açılana kadar müdahale etme

• Beğen
Tepkiler: Bülent872 ve lazmaz41
lazmaz41

lazmaz41

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: ghstr

Üst Alt