Telefon Tavsiyesi Galaxy A8 mi yoksa Note 4'mü ?

Sponsorlu Bağlantılar

Hangisi tercih edersiniz

• Galaxy A8

Kullanılan: 6 20.7%
  • Note4

Kullanılan: 22 75.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 1 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    29
DeepForce

DeepForce

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy A8 mi yoksa Note 4'mü ?
arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum iki telefon arasında kaldım birbirlerine oranla artı ve eksi yönleride var karar veremedim bir danışalım dedim anketi oyluyarak ve değerli yorumlarınızla yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:

byAndroid

byAndroid

Üye
Bütçen ne kadar? Yeni 2016 galaxy A serisine bakmanı da öneririm

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Note 4

• Beğen
Tepkiler: F4C4C1
JustWatch34

JustWatch34

Üye
Samsung Galaxy Note 4'ün ekran boyutu çok büyüt Ama a8'in Ekran boyutunu bilmiyorum küçük ise daha iyi ben büyük ekrandan hoşlanmam.

DeepForce

DeepForce

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Note 4'ün ekran boyutu çok büyüt Ama a8'in Ekran boyutunu bilmiyorum küçük ise daha iyi ben büyük ekrandan hoşlanmam.

ekran boyutları aynı ikisininde A8 5.8 mm kalınlıgında ince kalıyor not 4 e oranla artılarıda var eksileride var not 4 e oranla fıyatta fark yok gibi alıcağım yerde bu yüzdende arada kaldım en begendıgım özelliği ise a8 in parmak izi ve batarya süresi oldu

JustWatch34

JustWatch34

Üye
ekran boyutları aynı ikisininde A8 5.8 mm kalınlıgında ince kalıyor not 4 e oranla artılarıda var eksileride var not 4 e oranla fıyatta fark yok gibi alıcağım yerde bu yüzdende arada kaldım en begendıgım özelliği ise a8 in parmak izi ve batarya süresi oldu
Ben olsam Samsung galaxy a8 alırdım
Bu arada bende Telefon alacağım LG K10 900TL Piyasaya çıkmasını bekliyorum çıkınca alcam

ykpknl

ykpknl

Üye
Birak a8 i bote 4u al bi sony xperia z3

DeepForce

DeepForce

Üye
    Konu Sahibi
özeelik resimlerini ekledim birbirleri ile karşılaştırmalı larak

Bülent872

Bülent872

Üye
Samsungtan başka dersen g4'e bak derim.

• Beğen
Tepkiler: F4C4C1
DeepForce

DeepForce

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Bülent872
FK5896

FK5896

Üye
bence note 4 alabilirsin. note serisinin yeri bambaşka..

MEHMET ÇİFTÇİ

MEHMET ÇİFTÇİ

Üye
Note serisi her zaman favorim.Su an note 4 kullaniyorum.Hicbir sekilde sikinti yasamadim.Tavsiye ederim.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
eğer bu iki telefondan birisini almaya karar vermişsen, Note 4 al. A8'e göre çok daha iyi, karşılaştırmadan da anlaşılıyor zaten.

Galaxy A8 aldığını düşün, düşünürken bile Note 4 almadığın için pişman olacağına eminim. :ehe

DeepForce

DeepForce

Üye
    Konu Sahibi
eğer bu iki telefondan birisini almaya karar vermişsen, Note 4 al. A8'e göre çok daha iyi, karşılaştırmadan da anlaşılıyor zaten.

Galaxy A8 aldığını düşün, düşünürken bile Note 4 almadığın için pişman olacağına eminim. :ehe

karşılaştırmaya baktığımda evet iyi yönleride var a8 i geçiyor bazı yerlerde ama a8 inde note4 u geçtiği yerler var hakkını yememek lazım :D

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
karşılaştırmaya baktığımda evet iyi yönleride var a8 i geçiyor bazı yerlerde ama a8 inde note4 u geçtiği yerler var hakkını yememek lazım :D

Orası öyle, Ama önemli olan, hangisini alırsan senin işine daha iyi görür? asıl mesele bu. :D

Tabi kararı verecek sensin.
Kolay gelsin.

strk92

Üye
Arkadaşım ekran boyutu olarak benzer cihazlar. Note4 un en büyük avantajı kalemidir. A8 Note4 e göre 6 ay daha yeni bir cihaz ve işlemci olarak snapdragon kullanılmış. Snapdragon işlemcili cihazlar için daha kolay rom ve root oluyor eğer düşünüyorsan. Diger bir husus ise note4 te kullanılan metal kasadan dolayı bazı kullanıcılarda cihazın cekim gücünde sıkıntılar ortaya çıkmıştı samsungun ilk metal kasa demelerinden birisini yaptığı cihazdır note4. Ancak teknik özelliklere bakacak olursak a8 note4 e göre geride kalmakta. Fazla ram bulunması android tarafında her zaman daha avantajlıdır. Diğer bir ayrıntı ise a8 in pili değiştirilemez iken note4 ün pili rahatça değiştirilebilmektedir. Bu hususları göz önünde bulundururak ihtiyacına göre bir seçim yapmalısın. Şimdiden alacağin cihazı güle güle kullan :-)
Ve bu arada karşılaştırma resimlerini aldığın site bana pek iyi gözükmedi daha güvenilir bir kaynaktan karşılaştırma yapmanı tavsiye ederim. Note4 için amoled yok yazmışlar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Arkadaşım ekran boyutu olarak benzer cihazlar. Note4 un en büyük avantajı kalemidir. A8 Note4 e göre 6 ay daha yeni bir cihaz ve işlemci olarak snapdragon kullanılmış. Snapdragon işlemcili cihazlar için daha kolay rom ve root oluyor eğer düşünüyorsan. Diger bir husus ise note4 te kullanılan metal kasadan dolayı bazı kullanıcılarda cihazın cekim gücünde sıkıntılar ortaya çıkmıştı samsungun ilk metal kasa demelerinden birisini yaptığı cihazdır note4. Ancak teknik özelliklere bakacak olursak a8 note4 e göre geride kalmakta. Fazla ram bulunması android tarafında her zaman daha avantajlıdır. Diğer bir ayrıntı ise a8 in pili değiştirilemez iken note4 ün pili rahatça değiştirilebilmektedir. Bu hususları göz önünde bulundururak ihtiyacına göre bir seçim yapmalısın. Şimdiden alacağin cihazı güle güle kullan :-)
Ve bu arada karşılaştırma resimlerini aldığın site bana pek iyi gözükmedi daha güvenilir bir kaynaktan karşılaştırma yapmanı tavsiye ederim. Note4 için amoled yok yazmışlar

Resimdeki karşılaştırmada eksiklikler var

Note 4: Süper AMOLED mevcuttur.
Resmi Sitesi:

Bu da, A8 resmi samsung sayfası alacak arkadaş, burdan baksın orjinal kaynak bilgidir:

byAndroid

byAndroid

Üye
Bence bi a7 (2016 ya bak). Parmak izinden tut aradığın herşey var. Tabi note 4 ve a8 de güzel lakin A9 çıktı. Diğerinin üstüne de note 5 çıktı sen. Bilirsin

Üst Alt