Tavsiye Galaxy A7 Acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

karakur9406

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy A7 Acil yardım
Merhabalar. Telefonum galaxy a7 ve 3 gün önce telefon üstünde koruyucu cam ejkran varken yere düştü ve ekrana ve koruyucuya bişey olmadı. 3 saat sonra ekranın sol üst köşesinde mavi mürekkep tarzı bişey çıktı ve ekran gittikçe o renkle kaplanmaya başladı. Dokunmatıği hala calışıyor herhangi bir sorunu yok ama ekran tamamen mavi oldu. Sadece ekranın kenarlarından 1 er milimlik yerler normal. Garantiye gittim başından savar gibi ekran kırılmısş 400 tl dedi. Ne yapmalıyım

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Fazla yapılacak birşey yok gibi kullanıcı hatası ölüyor çünkü, ya kabul edip masrafı karşılayıp kullanabilirsin ya bu şekilde kullanabilirsin yada satıp yeni cihaz alabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: firostr

karakur9406

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş ekran masmavi :D Böyle kullanmam imkansız. Hiç bişey gözükmüyor. Ayrıca iç ekran kırılmış dedi. Hadı kirildi diyelim nasıl dokunmatiği çalışıyor ??

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Önünüzde iki seçenek var.
Ya garantiden 400 TL verip yaptıracaksınız yada garantiyi yakıp fiyat araştırması yapıp cep telefonu tamircisine yaptıracaksınız..

• Beğen
Tepkiler: firostr

karakur9406

Üye
    Konu Sahibi
Bide ekran sol üstten kırıldı sağ altî gösterdiler bide iç ekran kırıldı diyelim nasıl oluyorda dokunmatiği çalışıyor ben bunu anlamadım

firostr

firostr

Üye
Benim tek bildiğim ekran kırılsa da dokunmatik çalışabiliyor.

enaa_881

enaa_881

Üye
kardeş ekran ve dokunmatik birbirinden bağımsız çalışıyor ekran patlarsa şu an elinde olduğu gibi kullanamıycak hale gelir
ama dokunmatik camı tuzbuz gibi çatlamış ama birbirinden ayrılmasa bile çalışabildiği oluyo
ha durumuna gelince mecburen para verip yaptırcan
ya serviste yada dışarda telefoncuda
serviste yaptırırsan garantin bozulmaz, dışarda yaptırırsan ucuz olma ihtimali var ama garantin gider
karar senin

Üst Alt