Galatasaray'a Ribery müjdesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
!!!MotorHead!!!

!!!MotorHead!!!

Üye
    Konu Sahibi
Galatasaray'a Ribery müjdesi
Yıllardır devam eden davadan müjdeli haber geldi. Yeni belgelerin ortaya çıkmasıyla Galatasaray'ın Marsilya'dan 25 milyon euro alma olasılığı arttı.

Senelerdir Frank Ribery'nin, Marsilya'ya transferinin geçersiz olduğunun savaşını veren Galatasaray'a süren davadan güzel haberler geldi. CAS'a başvuran Fransız futbolcunun eski menajeri Bruno Heiderscheid'in bu isteği reddedilirken, aksi yönde karar çıktı ve yaptığı tüm sözleşmeler geçersiz sayıldı. Frank Ribery, yıllar önce Heiderscheid ile çalışmaktan vazgeçmiş ve Fransız menajerler Jean Pierre Bernes ve Alain Migliaccio ile çalışmaya başlamıştı.

Geçersiz sayılıyor

2 menajerin Ribery, G.Saray'da iken sahte sözleşme düzenleyip, Marsilya ile temasa geçtiği ortaya çıktı. Fransız menajerlerin, Marsilya'ya Ribery'nin G.Saray ile sözleşmesi devam ettiği halde "14 Haziran 2005'te bitecek" şeklinde düzenleyerek anlaşma yaptığı belirlendi. FIFA'ya göre Ribery ve Marsilya arasındaki sözleşme geçersiz kabul ediliyor. CAS eğer G.Saray'ın şikayetini haklı bulursa, Marsilya'nın, Ribery'yi B.Münih'e satarken kazandığı 25 milyon euro Aslan'ın olacak.

25 milyon euro kimleri alırız biz be valla ronaldinho önümüzde eğilir :D :ehe

arslansem

arslansem

Üye
Heytt be...Haldun Abi o parayla takımı yeniler be :kop:
Rahat 5-6 kalite adam bulur :D 3 ü tutsa tamam :ehe
O parayı Beşiktaş a versen nasıl kullanır peki? :d:
Yönetimimize hayranım be :islik

djsalih91

djsalih91

Üye
o parayı alsa bile yine gider 3-5 sakat döküntü futbolcu alır linderoth,gökhan zan gibi ve para yine çarçur olur :ehe

arslansem

arslansem

Üye
Linderoth müzmin sakat çıktı,önceden hiçbir sakatlığı söz konusu değildi.Gökhan Zan ı ise farkında değilsin bilmiyorsun belki ama Beşiktaştan bedavaya bonservis ödemeden aldık.:D Sakat olması şahsen beni sevindirdi çünkü yerine stoper alınacak.Gökhan en kötü ihtimal iyi bi yedek olur :oke:
Tabata ya 8 milyon euro,İsmail e 6,5 milyon euro veren bi takımın taraftarı değilim Allah tan :ehe Vallaha çıldırırdım :ehe Yani bu konuda para çarçurunda Türkiye de Beşiktaşı tek geçerim :d:

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Sayın djsalih91 ; Linderoth hayatında belkide ilk kez sakatlandı ve oda Galatasaray'da oldu...Bir türlü kurtulamadı geçmiş olsun diyelim...Gökhan ise bonservis ücreti olmadan bedavaya geldi...Ama kalkıpta hangi tarafa vuracağını bilmeyen bir futbolcuya 8 milyon EURO vermedik...Yani senin anlayacağın paraları çarçur etmedik...

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Hadi hayırlısı müjdeli haberler bekliyoruz:)

Mert

Mert

Üye
ne yani gökhanı çok ucuza aldınız diye yıldız mı oldu???
he bu arada gidin sadece demirören ve tayfasını suçlayın.
Beşiktaş derken tüm camiayıda kapsıyorsunuz.
taraftarın suçu ne yönetimin b*k gibi transfer yapmasında

arslansem

arslansem

Üye
Hayır Gökhan Zan milli takımın stoperi olarak zaten ülkemizde yıldız futbolcu olarak nitelendiriliyor :D
Tamam sadece Beşiktaş yönetimi suçlu.Oldu mu?:ehe

_By&MaTTaFix_

_By&MaTTaFix_

Üye
Ins 25milyon bizim olur.Güzel transfer ler yapar,yeniden yapılandırırız takımı

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
O kadar parayı Galatasaray'a yedireceklerini sanmıyorum ama inşallah alırız...:D

!!!MotorHead!!!

!!!MotorHead!!!

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben o parayı olumlu yerlere harcayacağımıza inanıyorum. Ayrıca gökhan zan biraz yamuk bir adam olabilir:ehe ama oda milli takımda görev yapan bir futbolcu. ve biz onu bedevaya aldık sudan ucuz :D

haltie

haltie

Üye
dehşet bir para ama umudum yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...