Galatasaray Dergi'sinde Fenerbahçe analizi!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Galatasaray Dergi'sinde Fenerbahçe analizi!
Galatasaray Dergisi, bu sezon transfer olan oyuncuları yazdı. Dergi, Fenerbahçe ile ilgili tuhaf bir analiz yaptı.
Galatasaray Dergisi'nin Ağustos sayısında, gelecek sezon Süper Lig'de oynayacak takımlardan giden ve gelen futbolcular ve kulüpler hakkındaki yorumlara yer verildi.

Sarı kırmızılı kulübün dergisinde Fenerbahçe ile ilgili kısımda şu görüşlere yer verildi: "Artıları, son Avrupa Şampiyonu takımın teknik direktörünü getirmeleri, forvet hattında geçen senenin La Liga ve Turkcell Süper Lig gol krallarını bulundurmaları ve artık iyice oturan kaleci ve defans dörtlüsü. Eksileri ise takımın neredeyse yarısı olan Aurelio'nun gitmesi ve yerine aynı kalibrede birinin hala alınmamış olması ve Aragones'in yaşının Fenerbahçe'nin temposunu kaldırıp kaldıramayacağı."

Bu yorumda İngiliz Newcastle kulübünden transfer edilen eski Galatasaraylı milli futbolcu Emre Belözoğlu'nun adının geçmemesi dikkat çekti.

Geçen sezon 74 yaşındaki Alman hoca Feldkamp'ın çalıştırdığı Galatasaray'ın, Aragones'in yaşlı olduğuna değinmesi de gözden kaçmadı.

qurbuz

qurbuz

Üye
:(:(:(

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
neden bu kadar üzüldün anlamıyorum, galatasaray ve fenerbahçe ezeli rakip, ebedi dost tur. ben bile fenerbahçeli olduğum halde gelip burda konu açıyorum, yeri geldiğinde galatasaray taraftarı oluyorum. takım yüzünden kimse hakkında kötü düşünülmez bence. sende sevdiğim kardeşlerimden birisin. umarım ben kullandığın smileyleri yanlış anlamışımdır.

kurt bey

kurt bey

Üye
Gs dergisi önce gs yi analiz etsin bence. Yabancılar dökülüyo resmen. Yeni hocada güven vermiyo. Yakında Ş.L ön eleme maçı var ve ben turu geçeceğimiz konusunda hiç ümitli değilim

Calaissien

Üye
neden bu kadar üzüldün anlamıyorum, galatasaray ve fenerbahçe ezeli rakip, ebedi dost tur. ben bile fenerbahçeli olduğum halde gelip burda konu açıyorum, yeri geldiğinde galatasaray taraftarı oluyorum. takım yüzünden kimse hakkında kötü düşünülmez bence. sende sevdiğim kardeşlerimden birisin. umarım ben kullandığın smileyleri yanlış anlamışımdır.

çok haklısın forumdaşım ben fb - lvp maçında gs lilerin lvp yi tutmasını çok anlamsız buldum çünkü sonuçta Türk takımı gs yabancı takımlarla karşılaştığında tabiki gs yi tutarım ama ben bir fb liyim

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
çok haklısın forumdaşım ben fb - lvp maçında gs lilerin lvp yi tutmasını çok anlamsız buldum çünkü sonuçta Türk takımı gs yabancı takımlarla karşılaştığında tabiki gs yi tutarım ama ben bir fb liyim
aynen katılıyorum kardeşim, her ne kadar Türkiye içerisinde kendi takımımızı tutsakta avrupa'da Türk olan takımımızı tutarız, destekleriz. desteğin için çok teşekkür ederim kardeşim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt