Galatasaray Dergisi v1.0


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Türkiye'nin 12 yıldır en çok satan ve okunan aylık spor dergisi olan Galatasaray Dergisi şimdi digital dünyada!

Galatasaray Dergisi'nin digital versiyonu Türkiye'de spor yayıncılığında bir ilki gerçekleştiriyor ve yepyeni olanaklarla spor dergisi yayıncılığına yeni bir boyut getiriyor.

Galatasaray Dergisi'nin içinde artık videolar da var. Müzik de var! Her gittiğimiz maçta, antrenmanda, söyleşide çektiğimiz onlarca, yüzlerce fotoğraftan sizler için seçtiğimiz Fotoğraf Galerileri var. Birbirinden güzel ve özel Galatasaray fotoğrafları derginin içerisinde sizleri bekliyor.

Galatasaray Spor Kulübü'nün resmi yayın organı olan ve Cimbom'un sarı kırmızı dünyasını özel haberler, söyleşiler, araştırmalar, fotoğraflar ve videolarla yanı başınıza getiren Galatasaray Dergisi, daha da zenginleştirilmiş içeriğiyle dünyanın dört bir yanındaki yüzbinlerce okuruyla sanal dünyada buluşuyor.

Bugünden itibaren Galatasaray Dergisi, her ay başında yeni uygulamasıyla sizlerle birlikte. Zaman içinde, ilki 2002 yılının Haziran ayından yayınlanan 1. sayısından itibaren tüm sayıları edinebileceksiniz. Böylece, Galatasaray'ın en zengin arşivine rahatlıkla ulaşabilecek, birbirinden ilgi çekici konuları takip edebileceksiniz.

Videolarla, müziklerle, interaktif içeriklerle, keyifli animasyonlarla yepyeni bir Galatasaray Dergisi deneyimi, Galatasaray'ın Türkiye'de ilk ve öncü olma misyonunun yepyeni bir örneği!

Galatasaray yolu açıyor; diğerleri takip edecek; 110 yıldır olduğu gibi...Galatasaray Dergisi on the App Store on iTunes
 
0MG90

0MG90

Üye
Teşekkürler :oke:
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt