Galatasaray 6-0 Bursaspor

Sponsorlu Bağlantılar

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
Galatasaray 6-0 Bursaspor
Lider Fenerbahçe'nin yenildiği haftayı iyi değerlendirmek isteyen Galatasaray, Bursaspor'a patladı.. Rakibi karşısında baştan sona üstün bir oyun sergileyen Aslan, Sneijder'in hat-trick yaptığı mücadelede bu sezonki gol rekorunu geliştirdi, zirveyle aradaki puan farkını 7'ye indirdi.

Galatasaray: 6 - Bursaspor: 0

Stat: Türk Telekom Arena

Hakemler: Mete Kalkavan, Mustafa Emre Eyisoy, Kemal Yılmaz

Galatasaray: Muslera, Semih Kaya, Ceyhun Gülselam, Hakan Kadir Balta, Eboue, Melo, Selçuk İnan, Sabri Sarıoğlu, Sneijder, Drogba, Burak Yılmaz

Bursaspor: Frey, Şener Özbayraklı, Civelli, Serdar Aziz, Taiwo, Şamil Çinaz, Belluschi, Sercan Yıldırım, Kazım Kazım, Sestak, Fernandao

Goller: Dk. 12, 20 ve 43 Sneijder, Dk. 24 Eboue, Dk. 66 Drogba ve Dk. 88 Selçuk (Galatasaray)

AJANSSPOR

Son düzenleme:

alaStar

alaStar

Üye
"Durdurulamaz"

• Beğen
Tepkiler: -India-
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
ben 7 bekliyordum olmadı tebrikler aslanlar :alkis

• Beğen
FeLonieS

FeLonieS

Üye
Sonunda takım performansını sergileyebildi gerçek galatasaray bu işte. :good:

• Beğen
-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
geçen haftada aynı oyuncular oynadı. bu hafta da öyle. acaba değişen neydi bu maç :D ben galatasarayı hiç böyle görmedim uzun süredir, çok iyi oynadık gole doymadık geri çekilmedik tebrikler bize. farkı da kapatıp şampiyon olacağız inşallah

• Beğen
Tepkiler: FeLonieS
Türe

Türe

Üye
LoL oynayan bilir : " Rakip Kendini Aştı " :ehe

KD1907

KD1907

Üye
Tebrikler beyler ben yenilmenizi istiyodum ama gerçekten iyi oynamışsınız yeni izledim maçı. Biz yenildik siz yendiniz çok kötü oldu bu hafta bizim için ama neyse. Tekrar tebrik ediyorum. İnşallah bu son galibiyetiniz olur :ehe

esmeran3

esmeran3

Üye
Maçı nefessiz izledim :):)

Helal olsun ULTRASLAN !
Seni ölümüne seviyorum GALATASARAYIM !

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
Tebrikler beyler ben yenilmenizi istiyodum ama gerçekten iyi oynamışsınız yeni izledim maçı. Biz yenildik siz yendiniz çok kötü oldu bu hafta bizim için ama neyse. Tekrar tebrik ediyorum. İnşallah bu son galibiyetiniz olur :ehe

centilmen bir şekilde rakibini tebrik ettiğin için bende seni tebrik etmek istiyorum
bir yanlışı da düzeltelim inşallah fenerbahçe sivasa da takılır Galatasaray eskişehiri dağıtır

• Beğen
Tepkiler: esmeran3
KD1907

KD1907

Üye
centilmen bir şekilde rakibini tebrik ettiğin için bende seni tebrik etmek istiyorum
bir yanlışı da düzeltelim inşallah fenerbahçe sivasa da takılır Galatasaray eskişehiri dağıtır
Ben rakibi tebrik ederim zaten iyi oynadıysa. Ya da yenildiyse konu açmam kendi forumuna galatasaray yenildi diye. Ancak sen ikisinin de tersini yapıyorsun ama neyse şimdi yine tartışma çıkmasın. Hadi eyvallah

• Beğen
Tepkiler: codblackops2 ve esmeran3
esmeran3

esmeran3

Üye
Ben rakibi tebrik ederim zaten iyi oynadıysa. Ya da yenildiyse konu açmam galatasarayın forumuna. Ama sen ikisinin de tersini yapıyorsun ama neyse şimdi yine tartışma çıkmasın. Hadi eyvallah

Kutluhan tartışma çıkmasın istemiyorum bak !

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
Ben rakibi tebrik ederim zaten iyi oynadıysa. Ya da yenildiyse konu açmam kendi forumuna galatasaray yenildi diye. Ancak sen ikisinin de tersini yapıyorsun ama neyse şimdi yine tartışma çıkmasın. Hadi eyvallah

tamam reis bir daha bulaşmıyorum sizin foruma artık sadece galatasaray bölümündeyim. o kadar fanatikliğe gerek yok zaten değil mi ? hata bende bu arada onu da kabul ediyorum

• Beğen
Tepkiler: esmeran3 ve KD1907
bahaddin53

bahaddin53

Üye
TT Arena'da Metin Oktay'ın doğum günü muhteşem bir partiyle kutlandı! Ligin güçlü ekiplerinden Bursaspor'u konuk eden Cim Bom, rakibini 6-0 yendi.

Maçın özetini izlemek için tıklayınız...

Aslan 10 üzerinden 10!

Metin Oktay'ın 78. doğum gününde, onun 10 numaralı çubuklu formasını giyen Sneijder'in yaptığı hat-trick ise geceye başka bir anlam kattı. Cim Bom böylece lider F.Bahçe ile puan farkını da 7'ye indirdi.

İLK YARIDA GOL YAĞMURU
Maça fırtına gibi başlayan Galatasaray karşısında Bursaspor neye uğradığını şaşırdı. Santradan itibaren rakip kalede müthiş bir baskı kuran Cim Bom, aradığı golü 12. dakikada buldu. Müthiş bir hareketle bir anda çizgiye inen Melo'nun çevirdiği topu Sneijder tamamladı ve maçta gol perdesi açıldı.

Golden sonra vitesi düşürmeyen G.Saray 20. dakikada yine Sneijder'in ceza sahası dışından attığı jeneriklik golle farkı ikiye çıkardı. Bu golden 4 dakika sonra Melo'nun nefis ara pasıyla topla buluşan Eboue, skoru 3-0'a getirdi. Yağmur gibi gelen goller maçın temposunun tavan yapmasını sağlarken, bu gol sağanağı dinecek gibi değildi. Dakikalar 43'ü gösterirken Tawio'nun hatalı geri pasını affetmeyen Sneijder, hat-trick yaparken, 4. golünü kaydetti.

İlk yarıda yaşanan gol sağanağı, Mete Kalkavan'ın düdüğüyle sona erdi ve Cim Bom devreye 4-0 önde girdi.

DROGBA YİNE YAPTI YAPACAĞINI
İkinci yarıda da farklı bir Galatasaray yoktu. Bu arada G.Saray'ın yeni transferi Izet Hajrovic, 57'de Sneijder'in yerine oyuna girerken etkili bir oyun sergiledi.

İlk yarıda bıraktığı yerden 2. yarıda devam eden Aslan'da sahneye bu kez Drogba çıktı. 65. dakikada Real Madrid'e attığı topuk golünün aynısını Bursaspor kalesine gönderen Drogba, skoru 5-0 yaptı.

Galatasaray, kalan dakikalarda oyunu rölantiye alırken, maçta son sözü 88'de Selçuk İnan söyledi: 6-0!

Bu sonuçla 37 puana yükselen Galatasaray, lider Fenerbahçe ile puan farkını 7'ye indirdi. 7 hafta sonra kaybeden Bursaspor ise 27 puanda kaldı.

GALATASARAY: 6 - 0 :BURSASPOR

STAT: TT ARENA
SAAT: 19.00
YAYIN: Lig TV
HAKEM: Mete Kalkavan

GALATASARAY: Muslera, Eboue, Semih (Dk. 84 Salih Dursun), Hakan, Sabri, Ceyhun, Melo, Selçuk, Sneijder (Dk. 57 Izet Hajrovic), Drogba (Dk. 78 Umut Bulut), Burak
TEKNİK DİREKTÖR: Roberto Mancini

BURSASPOR: Frey, Şener, Civelli, Serdar Aziz, Taiwo, Şamil (Dk. 84 Bekir), Belluschi, Kazım, Sestak, Fernandao, Sercan (Dk. 63 Volkan Şen)
TEKNİK DİREKTÖR: Christoph Daum

GOLLER: Dk. 12, Dk. 20 ve Dk. 43 Sneijder, Dk. 23 Eboue, Dk. 65 Drogba, Dk. 88 Selçuk

SARI KART: Dk. 40 Drogba

(Ligtv.com.tr)