Galaksinin Koruyucuları Liderliği Bırakmıyor!

azattt

azattt

Üye
    Konu Sahibi
Galaksinin Koruyucuları gişe rekorları kırmaya devam ediyor!


Dünya gişe listesinin zirvesinde James Gunn'ın yönetmenliğindeki Galaksinin Koruyucuları oturuyor. Marvel dünyasının son ürünü hafta sonu 16.313 milyon dolarlık bir hasılat elde etti. Bununla beraber filmin toplam gişe hasılatı 275 milyon doları gördü. İkinci sırada ise ülkemizde bu hafta vizyona girecek olan Ninja Kaplumbağalar yer alıyor. Sevilen kaplumbağalar bu hafta sonu 11.750 milyon dolarlık hasılatı tarafına eklerken, toplam 162.4 milyon dolarlık bir hasılat elde etmiş oldu.

Listenin üçüncü sırasında, 9.260 milyon dolarlık gişe performansıyla R.J. Cutler'ın Eğer Yaşarsam filmi yer aldı. Ülkemizde 19 Eylül'de vizyona girecek olan filmin toplam hasılatı 30 milyon dolara dayandı! Listede sırasıyla 8.342 milyon dolarla Derin Kabus, 8.200 milyon dolarla Luke Greenfield imzalı Çakma Polisler, 7.660 milyon dolarla Pierce Brosnan'ın başrolünü üstlendiği Hedefteki Adam, 5.650 milyon dolarla ülkemizde Aralık ayında vizyonda olacak olan When The Game Stands Tall, 5.253 milyon dolarla Phillip Noyce imzalı The Giver, 4.603 milyon dolarla Oscar ödüllü Helen Mirren'ın başrolünü üstlendiği The Hundred-Foot Journey ve 3.500 milyon dolarla efsane isimleri bir araya getiren aksiyon serisi Cehennem Melekleri 3 yer alıyor.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt