G41T-M7 anakart bilgi?

Sponsorlu Bağlantılar

Turkuaz28

Üye
    Konu Sahibi
G41T-M7 anakart bilgi?
Başlıkta yazan anakarta sahibim. Bu anakarta uygun tartabileceği en iyi ekran kartı işlemcisi ne olabilir. Bu anakarta sahip olanlar hangi işlemciyi ekran kartını kullanıyor? Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Anakart özellikleri:
LGA 775
Pentium işlemci yanlış okumasıysam 3 ghz yakın
2 GB ram

Arkadaşlar ben bu anakartı olabileceği en iyi halde donatmak istiyorum yardımxı olur Musunuz?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Birazdan araştırıp geri döneceğim . Anakartın desteklediği MHz çok önemli

Turkuaz28

Üye
    Konu Sahibi
O konuda pek bi bilgim yok fazla anlamıyorum bilgisayardan siz araştırıp bulursanız ve yardımcı olursanız çok teşekkür ederim

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Hocam en başta sisteminin ne olduğunu tam anlamıyla görmek için CPU id programını yükleyip sistem bilgilerininin hepsini fotoğraf veya liste halinde göndermeni rica edeceğim.
Gelelim anakarta anakart özellikleri falan ayrıntılı burada .
Siz şu an üstünde ne takılı olduğunu CPU ID den bakıp yollayın . Ona göre öneriler vereyim .
Kusura bakmayın geç yanıtladım.

Turkuaz28

Üye
    Konu Sahibi
O program yok ama speecy diye bi program var ondada bilgiler yazıyor onu atsam olur mu?
Bide kardeşim cpu id diye arattım ama cpu z falan geldi aynı şey mi onlar?
Hocam en başta sisteminin ne olduğunu tam anlamıyla görmek için CPU id programını yükleyip sistem bilgilerininin hepsini fotoğraf veya liste halinde göndermeni rica edeceğim.
Gelelim anakarta anakart özellikleri falan ayrıntılı burada .
Siz şu an üstünde ne takılı olduğunu CPU ID den bakıp yollayın . Ona göre öneriler vereyim .
Kusura bakmayın geç yanıtladım.
Kusura bakmayın buralarda yeniyim değişik şeyleri deniyorum.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Cpu id telefonlar içindi CPU Z PC için(Karıştırmışım). Speccy de olur yollayın gelsin
Kesinlikle ram yükseltmesi yapacaksınız . Anakart aynı anda iki ram destekliyor. Önerim en aşağı 8 GB 1333 MHz ram takmanız . Şimdiki 2Gb olan ram hızı 1333 ise onu da diğer ram slotuna takarsınız.

Üst Alt