G4 eşsiz usb kablosu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
09erbaa

09erbaa

Üye
    Konu Sahibi
G4 eşsiz usb kablosu
Evet arkadaşlar daha önce g4 sarj sorunu altinda bir konu acmis ve en son sorunun usb kablosunda oldugunu yardimlarinizla bulmustum bundan yaklasik 2 ay once. evet sıkıntı usb kablosunda ama soyle bir sey var ki bizim cok degerli lg firmamiz yeni amiral gemilerinden olan bu urun icin orjinal bir sarj aletidir veya usb kablosudur bu tarz aksesuarlari urun cikmasindan surda 5 6 ay gecmesine ragmen cikarmamis. piyasadaki muadil urunlerin her cesidini aldim suan evde 15in uzerinde kablo 5 6 cesitte sarj aleti basligi var hic biri telefonumu orjinali gibi 1 30 saatte sarj etmeyi basaramadi suan ki en hizli sarj hizim telefon kapaliyken 2 30 saat kadar yani daha alacak cok yolumuz var arkadaslar size soylemek istedigim lg g4 almadan once 5 kez dusunun bu probleme cok sık rastlamadim hatta rastlayan yok sanirim bu forumda ama rastladiginizda da cozumu yok ben 4 aydir ugrasiyorum firmayi aradigimda yada mail attigimda surekli gecirtir gibi bi halleri var arkadaslar bana yardimci olacak fikriniz varsa belirtirseniz sevinirim

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
dün aldım g4. bende de böyle bir sorun yok. şanssızsın valla

09erbaa

09erbaa

Üye
    Konu Sahibi
Bendede yoktu ilk ay dikkat et sendede cikmasin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt