Tavsiye G3 android 6 türkiye için ne zaman gelecek ?

Sponsorlu Bağlantılar

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
G3 android 6 türkiye için ne zaman gelecek ?
LG G3 android 6 türkiye için ne zaman OTA olacak bi bilgisi olan var mi mart ayi deniliyor ama martin kaçı gibi gelmis olur tahminen bi bilgisi olan var mi ?

yaytas

yaytas

Üye
2016 nın 2. çeyreği olarak açıklamasını hatırlıyorum yani mart nisan mayıs lg firması gayet hızlı olduğuna göre en erken 4 mart veya 15 mart olarak tahminde bulunabilirim rez alıp bekleyn demişti dersiniz

• Beğen
Tepkiler: wegas23
Bülent872

Bülent872

Üye
g4 e vermişler bir kaç haftaya gelir.

• Beğen
Tepkiler: wegas23 ve yaytas
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
2016 nın 2. çeyreği olarak açıklamasını hatırlıyorum yani mart nisan mayıs lg firması gayet hızlı olduğuna göre en erken 4 mart veya 15 mart olarak tahminde bulunabilirim rez alıp bekleyn demişti dersiniz
Hocam yani bu hafta içi gelir demi tahminen ? Android 6 mi verirler yoksa 6.0.1 direk verirler ?
g4 e vermişler bir kaç haftaya gelir.
Hocam zaten G4 de çoktan verdiler diye hatirliyorum hatta 2016 nin ocak ayinindan beri var diye biliyom G4 de
1 haftaysa 4 mart iki haftaysa yaklaşık 15 mart işte :ehe:ehe:ehe:ehe
4 mart daha kisa ve cazip geliyor bana da :D
Bi de cihazim 32 gb lik versiyonu ama fazlasiyla donuyor ve kasiliyor özellikle klavye ve whatsapp da çok donuyor cihazim da öyle fazla oyun filan da yok ağrı hiç bi şey yok oyun manyagi olmadığım ve nerdese hiç oynamadigim halle telefonum çok donuyor ve kasiliyor sizce android 6 gelince cihazim düzelir mi ?
ayni sorunu yaşayan var mi ?

yaytas

yaytas

Üye
Hocam yani bu hafta içi gelir demi tahminen ? Android 6 mi verirler yoksa 6.0.1 direk verirler ?

Hocam zaten G4 de çoktan verdiler diye hatirliyorum hatta 2016 nin ocak ayinindan beri var diye biliyom G4 de

4 mart daha kisa ve cazip geliyor bana da :D
Bi de cihazim 32 gb lik versiyonu ama fazlasiyla donuyor ve kasiliyor özellikle klavye ve whatsapp da çok donuyor cihazim da öyle fazla oyun filan da yok ağrı hiç bi şey yok oyun manyagi olmadığım ve nerdese hiç oynamadigim halle telefonum çok donuyor ve kasiliyor sizce android 6 gelince cihazim düzelir mi ?
ayni sorunu yaşayan var mi ?
ben polonya marshmallow attım kasmalar düzeldi lg healt gibi uygulmaların yapısı değişmiş bence daha kötü olmuş lg uygulamalarının işlevselliği azalmış direk 6.0 vericek önce performans olarak bir ilerleme mevcut

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
ben polonya marshmallow attım kasmalar düzeldi lg healt gibi uygulmaların yapısı değişmiş bence daha kötü olmuş lg uygulamalarının işlevselliği azalmış direk 6.0 vericek önce performans olarak bir ilerleme mevcut
Performans ve pil açısında ciddi gözle görülür bi değişiklik var mi ?
bi de aklima bi soru daha takılıyor ayarlar kisminda genelde bellek adinda bi seçenek var acaba o ekranin fotosunu alip paylaşır misin ?
Telefonda aşırı derece de kasma var android 6 ile geçti mi ? Rehberi açarken bile kasma yapar mi 3 gb ram i olan bi cihaz ya benim ki onda bile kasiyor

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Hallen ses seda yok lg den

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Acelen varsa cyanogenmod falan at kim vermişki lg geride kalsın ilk veren sağlam markalardan
Polonya da sunulan yazilim türkiye de yine 3 ay geçmesine rağmen yok ? Cihazim garantili daha yoksa lg tool ile de atardım suan mecbur lg nin ota ile sunmasini bekliyorum
Kocaman from da hiç mi bi bilgisi olan yok bu konula ilgili :(
Hocam 4 mart da gelmedi bakalim 15 martta kadar gelecek mi :)

yaytas

yaytas

Üye
Polonya da sunulan yazilim türkiye de yine 3 ay geçmesine rağmen yok ? Cihazim garantili daha yoksa lg tool ile de atardım suan mecbur lg nin ota ile sunmasini bekliyorum
Kocaman from da hiç mi bi bilgisi olan yok bu konula ilgili :(

Hocam 4 mart da gelmedi bakalim 15 martta kadar gelecek mi :)
4 mart diye düşünüyordum kısmet değilmiş 15 mart artık ama dahaileri bir tarihede atılabilir açıkçası umudu kestim
ayrıca lg flash tool ile lg nin kendi offical romlarından herhangi birini yükseltme olarak kurman garanti dışına çıkarmaz diye düşünütorum ben paralel ithalat aldığım için rom lg olsunda fark etmiyor ama lg türkiye için de değişeceğinini sanmıyorum

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
4 mart diye düşünüyordum kısmet değilmiş 15 mart artık ama dahaileri bir tarihede atılabilir açıkçası umudu kestim
ayrıca lg flash tool ile lg nin kendi offical romlarından herhangi birini yükseltme olarak kurman garanti dışına çıkarmaz diye düşünütorum ben paralel ithalat aldığım için rom lg olsunda fark etmiyor ama lg türkiye için de değişeceğinini sanmıyorum
Bakalim 15 martta gelecek mi :)
Lg tool ile kendi orjinal romunu dahi atsan garanti dışı kalıyormuş lg müşteri hizmetlerinin arayip sorduğum da başka ülkenin romunu atmanız durumunda cihaz garanti dışı kalacaktir dedi

deadlydesire

deadlydesire

Üye
Lg tool ile kendi orjinal romunu dahi atsan garanti dışı kalıyormuş lg müşteri hizmetlerinin arayip sorduğum da başka ülkenin romunu atmanız durumunda cihaz garanti dışı kalacaktir dedi
konuşur onlar bn rootlu cihaz verdim yine garanti dışı kalmadı

Koradam

Üye
Onlar caydırıcı olmak için öyle diyor eğer sayaç sistemi yoksa (Samsung da olduğu gibi ) Kolay kolay anlamazlar root atsan bile

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
konuşur onlar bn rootlu cihaz verdim yine garanti dışı kalmadı
Onlar caydırıcı olmak için öyle diyor eğer sayaç sistemi yoksa (Samsung da olduğu gibi ) Kolay kolay anlamazlar root atsan bile
Açıkçası garanti dışı kalır diye çekiniyorum türkiye sürümünü bekliyorum onun için :(
Peki android 6 yi kurup suan da kullanan var mi nasil bi değişiklik oldu cihaz da sarj da değişiklik fark ediyor mu ?

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Güncell

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
kendi stock romunu atinca hicbirsey olmaz.onlar seni keklemiş. imei check lg yazan yerden imeini yazarak telefonun bilgilerine ulasiyorsun sonrada orda kendi lg uretim yerine uygun romu indiriyorsun(kendisi link veriyor orda).

benim yuklememe sebebim yukleyip bir daha donememek.birde bende pc yok heryerde bulamiyorum sikinti yasarim

• Beğen
Tepkiler: wegas23
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
kendi stock romunu atinca hicbirsey olmaz.onlar seni keklemiş. imei check lg yazan yerden imeini yazarak telefonun bilgilerine ulasiyorsun sonrada orda kendi lg uretim yerine uygun romu indiriyorsun(kendisi link veriyor orda).

benim yuklememe sebebim yukleyip bir daha donememek.birde bende pc yok heryerde bulamiyorum sikinti yasarim
Peki türkiye ye ne zaman OTA ile verecekler haberin var mi

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleme den bi gelişme var mi bi bilgisi olan var mi

Son düzenleme:
Serhenkk

Serhenkk

Üye
16 Mart

Üst Alt