G2 Bataryası ile harikalar olmuşturmaya devam ediyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
G2 Bataryası ile harikalar olmuşturmaya devam ediyor

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer ve Buğra

Brendee

Üye
Ben 48 saatten erken biterse batarya çok çabuk bitti diyorum..

Türe

Türe

Üye
Hala daha stand-by muhabbeti mi :ağlarım:

• Beğen
Tepkiler: .caner.
Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
Benim telefon 6 saat ile 7 saat arasi ekran süresi veriyor wifi yada veri 10 12 saati rahat buluyor ve bu süreyi 24 - 30 saat arasinda veriyor. Şimdi bizde bi köşeye koysak bizimki de bir hafta durur heralde. Yani g2 bataryasi harikadan cok g2 kullanicilari telefonu kullanmayarak harikalar yaratiyor.

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve beytullah6767
bahaddin53

bahaddin53

Üye
Benim telefon 6 saat ile 7 saat arasi ekran süresi veriyor wifi yada veri 10 12 saati rahat buluyor ve bu süreyi 24 - 30 saat arasinda veriyor. Şimdi bizde bi köşeye koysak bizimki de bir hafta durur heralde. Yani g2 bataryasi harikadan cok g2 kullanicilari telefonu kullanmayarak harikalar yaratiyor.

kullanmayarak nasıl harikalar yaratıyor :) Bileyim yav :)

bahaddin53

bahaddin53

Üye
bende s3 var.bendekide duruyor o kadar o normal :) arkadaş telefonun haşatını çıkarmamış demek :) arkadaşta g2 var 1 gün zor dayanıyor şarjı :) temiz kullanacaksın :D

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
Ya kullanmaya birsey demiyorum da telefonu bi köşeye koyup sarji harikalar yaratti deyince yani.. yani :D

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Hala daha stand-by muhabbeti mi :ağlarım:
Yok Stan-by muhabbeti değil. En son cuma akşamı şarja koydum. ve bugün şarj %13 te. Bu zaman zarfında yarım saattan fazla konuşma. Bir saat civarı oyun. Bir saat civarı internet. Ekran otomatikte. Wifi kapalı, 3G Açık, birkaç fotoğraf 15 dakika kadar müzik ile dayandı. Bunun neresinde Stand-by muhabbeti var :blush:
Ya kullanmaya birsey demiyorum da telefonu bi köşeye koyup sarji harikalar yaratti deyince yani.. yani :D
Bir köşeye bırakan kim arkadaşım yanımdamıydın :)
G2 yi kullanmadığımızı kim söyledi şimdi :) Bilmeden eleştirmek nasıl bir acımasızlık öyle

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
Müdür ama telefonu az kullaninca normal olarak sarj fazla gider yani yoğun kullanimdaki performansi önemli olan bence :)

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Müdür ama telefonu az kullaninca normal olarak sarj fazla gider yani yoğun kullanimdaki performansi önemli olan bence :)
Şarj az gider fazla değil. Ben yoğun bir telefon ile olacak işimi görüyorum sadece. Telefonun bataryasını test etmek için saatlerce oyun oynamam veya nette gezmem. Canım oyun oynamak istediğin de oyun oynarım nete geçerim vs vs. ve bu kullanımdan sonra da bakarım batarya nasıl bir performans sergiledi.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
Fazla derken şarj süresi ve bence batarya yoğun kullanimda kendisini ortaya koyar benim görüşüm bu sekilde.

Türe

Türe

Üye
Telefon gelsin de bir performans da ben atayim :ok2:

• Beğen
Türe

Türe

Üye
Kapandi video cekerken. Sadece kitlenmis yazilim atmislar. Belki 4.4.2 dir. Degilse de yuklerim. Yarin alacagiz cihazi.

• Beğen
.caner.

.caner.

Üye
Kapandi video cekerken. Sadece kitlenmis yazilim atmislar. Belki 4.4.2 dir. Degilse de yuklerim. Yarin alacagiz cihazi.
Ha hatırladım :oke: eğer yazılım attilarsa sayaç artmaz mı? Eger sayaç artarsa 0 lamalari gerekir? Eger öyleyse sayaç sorunu ortadan kalabilir? Sevindim bak

codblackops2

codblackops2

Üye
Ha hatırladım :oke: eğer yazılım attilarsa sayaç artmaz mı? Eger sayaç artarsa 0 lamalari gerekir? Eger öyleyse sayaç sorunu ortadan kalabilir? Sevindim bak
Babam boyle pasta yapmayi nerden öğrendi? :ehe

Orijinal yazilim atmislardir

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve mehsevim
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...