G.Saray 0-1 F.Bahçe

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arslansem

arslansem

Üye
Tebrikler Adnan Başkan!!!
Dün seçim vardı Galatasarayda ve Adnan Polat yeniden başkanlığa seçildi.Seçimden önce karşısında tanınan,güçlü bir aday olsaydı kesinlikle onu desteklerdim.Adnan Polat başkan olmalı diyemedim.Nihayetinde oldu..Derbiyle ne alakası var diyeceksiniz..Geçen yıl ki 3 kupa alanında gösterilen başarı bu sene de tekrar edildi.Elde var kocaman 0(sıfır)..
Zincirleme reaksiyonu gibi..Herkes burada Leo Francoya,geçen hafta için Emre Güngör'e,yanlış 11 ya da kurgu için Rijkaard'a yüklenebilir.Benim aklıma ilk başkan gelir..Hataların başını sorgulamak gerekir..
Sonuçta sürpriz olmadı.Nitekim bugün Fenerbahçe değil de başka bir takıma yenilmiş olsak bile şampiyonluğa havlu atmış olacaktık.Ve bana göre zirveyi rakiplerimize teslim ederek sezonu kapattık ;) Matematiksel şans falan hikaye dinleyemem..Son 4 maçından 3 puan almış bi takım bu kadar kısa süre kalmışken toparlanamaz.
Maça gelince..İlk dakikalarda Galatasarayın daha sonra ise Fenerbahçenin açık futbolunu izledik.Daum ilk golü atalım sonra yatalım taktiğiyle saldırma emri verdi.Galatasarayın da oyunu sahasında kabul edip sağlam durmayan defansif kurgusunu Fenerbahçe cezalandıramadı.İlk yarım saatten sonra Galatasaray az da olsa toparlandı,Fenerbahçe baskısı kalktı ve net pozisyon göremeden ilk yarı bitti.
İkinci yarı tam tersi Galatasaraydaydı sıra.Gözle görülür bi canlılık geldi oyuncu değişiklikleriyle beraber.İlk yarıyı gol yemeden kapatan Rijkaard daydı sıra bu sefer..Nasıl olsa gol bulurum 1-0 alır götürürüm maçı dedi.Baskının arttığı dakikalarda İspanyadan özel Fenerbahçe maçları için getirdiğimiz (!!!) Franco sahneye çıktı.
Maç tempolu ve güzeldi.Mücadele gücü özellikle Fenerbahçenin çok iyiydi.Topun arkasına takım halinde çok iyi geçtiler.Boş alan bırakmadılar ve etkili atak organizasyonlarını iyi kestiler.İyi bastılar,iyi koştular..Tüm lig maçlarını izliyorum.2.yarının ve belki de sezonun en iyi Fenerbahçesini izledim..Tebrik ediyoruz Fenerbahçeyi..
İki şey söyleyeceğim..Birincisi Fenerbahçe hakkında..Derbilere çok iyi motive oluyorlar gerçekten de..Özellikle Galatasaray a has iyi hazırlanıyorlar sanırım :) fakat derbilerde gösterdiği mücadeleyi diğer maçlara yansıtamıyorlar.Normal maçlarda dün oynadığı futbolun yarısını bile oynasa açık ara götürür şampiyonluğu.Buna da maç seçmek diyorlar :) Galatasarayı yenince tamam diyorlar sanki..Yani özetle Fenerbahçe her maç böyle oynasın açık söylüyorum gerçekten şampiyon olmalarını isterim..
İkincisi..Son dakikada bir pozisyon oldu..Lugano o kadar net bi şekilde Santosu indiriyor ki penaltı demeyen hakemi mesleğinden eder bu pozisyon..Bahane olamaz asla..Ağlayıp sızlamayız biz karıştırmayın başkalarıyla..Fakat aleyhimize olsaydı bu pozisyon kıyamet kopardı.Aziz Yıldırım toplardı ekibi bir basın toplantısı daha... :)
Tebrikler Fenerbahçe,tebrikler Adnan Başkan!!! ;)

Salihyet

Salihyet

Üye
Yorumun başında doğru bir şeyler söylüyorsun diyordum da sonunda yine çevirip Fenerbahçeye değdi sonu, aynı sistemle diğer lig maçlarında oynanıyor, hiç bir fark yok ama bazen fire veriyoruz bide şunu düşün o kaybettiğimiz maçlardan ziyade neden hep sizi yeniyoruz :)

arslansem

arslansem

Üye
Benim Fenerbahçeyle derdim yok Salih.İşi kişisele dökeceksek budur yani.Nitekim üstte de belirttim.Böyle bir haftada Fenerbahçe değil de başka bir takıma yenilsek bile şampiyonluk şansımız bitecekti(bana göre) bi sıkıntım olsaydı adlarını ağzıma almaz,tebrik bile etmezdim ;) Maç seçiliyor.Futbolcular maç seçiyor.Son 3 maçı toplasan bu kadar iyi oynamamıştı Fenerbahçe.Haksızsam buyur söyle ;) Peki şunu sorayım sen şampiyonluğun en büyük adayı Fenerbahçe diyebiliyor musun?

Salihyet

Salihyet

Üye
Motivasyon ayrı oluyor olabilir, kadro yapısı büyük maçlar için çok daha müsait. Tek eksik yanımız küçük maçlara da tek forvet çift ön libero çıkmamız. Bunun sebebi maç seçmek değil teknik adamın hatası ( aslında hocayı da suçlayamıyorum, oynatacak adam yok ) bundan sonra ki 7 maçından biri bay, 6 maçın 4 ünü kazanırsa şampiyon olur. Önümüzde ki günlerde göreceğiz neler olacağını. Sonuçta mart ayında ki maçlara baktığımızda bir yükseliş görüyorum, eğer şampiyonluğu istiyorsa fenerbahçe önünde ki istanbulda oynanacak üç maçı kazanması yeterli olacaktır. Bunlarda kayseri , beşiktaş ve kasımpaşa. Arada bay geçilecek ankaraspor maçınıda katarsak 12 puan eder. Bu da gayet yeterli olur fikrindeyim.

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
Fb Yi Kendi Sahamızda Yenemiyorsak Şampiyon Olsak Bile Boş Bırak Bari BursaSpor Olsun...

hangman1907

hangman1907

Üye
Evet. Söylenecek Şarkıyı biLé PayLaşmıŞtn xD aMa MaLeseF KüçüK diLinzde kaLdıı xD FB den qüçsüz oLDugunu Kabullenen CimbomLu arkadasLarımız Cevabımı aLntı yaPsn xD ben oLsaM KabuLLenirdim

--------------- Ekleme ---------------

Motivasyon ayrı oluyor olabilir, kadro yapısı büyük maçlar için çok daha müsait. Tek eksik yanımız küçük maçlara da tek forvet çift ön libero çıkmamız. Bunun sebebi maç seçmek değil teknik adamın hatası ( aslında hocayı da suçlayamıyorum, oynatacak adam yok ) bundan sonra ki 7 maçından biri bay, 6 maçın 4 ünü kazanırsa şampiyon olur. Önümüzde ki günlerde göreceğiz neler olacağını. Sonuçta mart ayında ki maçlara baktığımızda bir yükseliş görüyorum, eğer şampiyonluğu istiyorsa fenerbahçe önünde ki istanbulda oynanacak üç maçı kazanması yeterli olacaktır. Bunlarda kayseri , beşiktaş ve kasımpaşa. Arada bay geçilecek ankaraspor maçınıda katarsak 12 puan eder. Bu da gayet yeterli olur fikrindeyim.

Aynen Katılıyorum abi.. Ankaraspor Macıda Dinlenmek ıcın buyuk fırsat oLr diye dusunuyorum ama tek korkum kayseriye puan vermek.:bilmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...