FX File Explorer 5.1.0.27 Final %100 Türkçe 30.07.2016

Sponsorlu Bağlantılar

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
FX File Explorer 5.1.0.27 Final %100 Türkçe 30.07.2016

Kullanışlı bir dosya yöneticisi. Uygulama tarafımca aylarca süren (şaka şaka aylarca sürmedi) (5 günde bitti) uğraş sonucu tamamını Türkçe'ye çevirdim. Uygulamanın yardım hariç tamamı Türkçe'dir. Uygulamanın simge rengini Türkçeye uygun olarak değiştirdim. Yardım kısmını da bir ara çeviririm.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: konferans1234, akflat, By YusufEMRE ve 6 diğerleri

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Hızlısın maşallah. Eline sağlık Rahmi kardeş.
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Rahmi06
212celal

212celal

Üye
Teşekkürler

• Beğen
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Bu uygulamanın son sürümü 5.0.1.2 dir onun dışında yeni sürümü daha çıkmadı market idisi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Bu uygulamanın son sürümü 5.0.1.2 dir onun dışında yeni sürümü daha çıkmadı market idisi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Bazı uygulamaların son sürümleri mağazaya geç konuyor. Sürümü ben yükseltmedim heralde.

Buda kanıtı.

Görüntü telefonumdan alıntıdır.

celilcemre

celilcemre

Üye
Tesekkur eline sağlık

• Beğen
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Bazı uygulamaların son sürümleri mağazaya geç konuyor. Sürümü ben yükseltmedim heralde.

Buda kanıtı.

İndirdiğini sitenin linkini verirmisin

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye

Buda kanıtı.

Rahmi kardeş, bu görüntüyü nasıl oluşturduğun hakkında bilgi paylaşabilir misin.

Soruyu sormamın nedeni şu: Daha önce s4 telefonumda buna benzer screenshotları screen maker programı ile telefon resimli olarak veriyordum.

Havalar ısında malumun bende cihazı değiştirip Note 4 aldım tabi. :D
Şimdi note 4 telefonda bu ekran görüntüsü alma programı note 4 ü desteklemiyor

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Linki verseydin bakacaltım
Başka bir sitenin linkini vermek bu siteye ayıp kaçar. Bende sitenin print screen alıp resim olarak ekledim.
Rahmi kardeş, bu görüntüyü nasıl oluşturduğun hakkında bilgi paylaşabilir misin.

Soruyu sormamın nedeni şu: Daha önce s4 telefonumda buna benzer screenshotları screen maker programı ile telefon resimli olarak veriyordum.

Havalar ısında malumun bende cihazı değiştirip Note 4 aldım tabi. :D
Şimdi note 4 telefonda bu ekran görüntüsü alma programı note 4 ü desteklemiyor
Photoshop ile ekran resmini note 5 in içine yapıştırdım. Note 5 dede yok telefonun resmi ile ekran resmi bir arada maalesef. Bende photoshopda buldum çareyi.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Başka bir sitenin linkini vermek bu siteye ayıp kaçar. Bende sitenin print screen alıp resim olarak ekledim.

Photoshop ile ekran resmini note 5 in içine yapıştırdım. Note 5 dede yok telefonun resmi ile ekran resmi bir arada maalesef. Bende photoshopda buldum çareyi.

Photoshop uğraştırıcı yav :gul: Ben telefondan halledebileceğimiz bir uygulama arayayım bari

Cevap için teşekkür ederim.

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Photoshop uğraştırıcı yav :gul: Ben telefondan halledebileceğimiz bir uygulama arayayım bari

Cevap için teşekkür ederim.
rica ederim. Bende şimdi onu araştıracaktım. Bulursan haber ver bari bende bakayım. :)

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
bulursam size haber veririm.
2 tane buldum note 5 yok note 4 var Perfect Screenshot diğerine henüz bakmadım oda Screen maker – screenshot 2.8.1

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut