Futbolun güldüren konuşmaları :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anıl Umut

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Futbolun güldüren konuşmaları :)
Satılık kondisyon!
Muhabirler:
Elazığspor'un kondisyonu yok?
Elazığspor Başkanı Baki Aydın: Alırız!

"Baba, ama Noel Baba gibi her lafa giriyorsun!"
Ziya Şengül, Ahmet Çakar'a

"Ahmed Hassan saklıyor topu, saklambaç oynuyor, toplu saklambaç!"
Sabri Ugan

"Hasan Şaş şöyle eliyle; ‘Allah belanı versin hocam' gibilerinden bir hareket yaptı..."
Süper FM'de Galatasaray-Fenerbahçe maçı spikeri
"Hiçbir Beşiktaşlı yönetici maymun değildir, Beşiktaş Başkanı da hayvan terbiyecisi değildir, Beşiktaş Yönetim Kurulu da hayvanat bahçesi değildir!" Ahmet Çakar, istifa eden Beşiktaşlı yöneticinin "Yönetim kurulunda maymun gibiydik!" sözünü değerlendiriyor.

"Karpuz yata yata büyür, futbolcu oynaya oynaya oynar..."
Erman Toroğlu

"Gollerimizi Hagi ile Arif attı sayın seyirciler. Bu tablo bana büyük Türk bestecisi Hacı Arif Bey'i hatırlatıyor nedense..."
Ümit Aktan, Grasshoppers-Galatasaray maçında.

"Amokachi mal varlığını içine soktu."
Ümit Aktan, Kocaeli-Beşiktaş maçında Amokachi altın zincirini formasının içine sokunca...

"Bu golü Schmeichel değil, dünyanın bütün Michaelleri gelse kurtaramazdı..." Ümit Aktan

"Liverpool kalemize akın akın geliyor. Yüreğimiz ağzımıza gelmekten, ağzımızda yer kalmadı sevgili seyirciler!"
Ertem Şener, Liverpool-GS maçını anlatıyor.
"Hagi yine yokluyor kaleyi. 'Ümit, Hasan ve Jardel'den sonra Casillas'a bir ampul de ben takacağım' diyor. İspanya'da da varız Real Madrid! Madrid'de de varız, orada da takarız.”
2000-2001 Şampiyonlar Ligi Real Madrid-Galatasaray çeyrek final maçı. Maç 2-0'dan 3-2'ye dönüyor, Ümit Aktan radyodan bildiriyor.
"Mustafa hoca hangi kanalda karşıma çıkmak istiyorsa, BBC, Rai Uno, Rai Tre..."
Ahmet Çakar
“Bir yıldız futbolcunun kafasını tekmeleyen savunmacıya çok az rastlanır. Maalesef Servet gibi kazmalar futbolcu oluyor.”
Maradona'dan, Agüero'nun kafasına tekme atan Servet Çetin'e...

Spiker: "Hükümet yetkililerinin futbolla ilgili olması konusunda ne düşünüyorsunuz?"
Amokachi: "Çok normal, ikimiz de trübünlere oynuyoruz."

“Büyük takımlar aldıkları kupalarla, küçük takımlar büyük takımlara karşı aldıkları skorlarla övünürler.”
Michel Platini
“Sahada 5 kişiyi nasıl geçeceğimi değil, o 5 kişinin beni nasıl durduracağını düşünürüm.”
Michael Jordan

“Karısını aldatan, bunu itiraf edecek yüreği olmayan ve pencereden kaçıp giden bir koca gibiydi.”
Inter Başkanı Massimo Moratti'den, Jose Mourinho'nun ayrılığı için yaptığı yorum...
“Beni durdurmak için tabancaya ihtiyaç duyarlardı. Ama Messi’yi durdurmak için makineli tüfeğe ihtiyaç var.”
Hristo Stoichkov
“Takım içinde karar aldık ve Robben'e bildirdik. Sahaya çıktığımızda o kendi topunu getirecek.”
Wesley Sneijder

Sinisa Mihajlovic: "Mourinho ile futbol konuşmam. Futbol oynamamış birinin bazı şeyleri anlamasını beklememeli."
Jose Mourinho: "Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?

“Yapma Hayrettin daha kadroları saymadım…”
Bir milli maçı anlatan İlker Yasin'in, ilk dakikada gol yiyen kaleci Hayrettin Demirbaş'a olan serzenişi...

“Doktorlar sigarayı bırakmazsam futbol oynayamayacağımı söylediler, ben de futbolu bıraktım.”
Johan Cruyff
“Öldüğümde beni İnönü'ye gömün.”
Pascal Nouma

• Beğen
Tepkiler: enginzz, bboyQ7 ve haltie

haltie

haltie

Üye
“Öldüğümde beni İnönü'ye gömün.”
Pascal Nouma

:sarıl:

benden de şu var

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. maçında Manchester United'ı 1-0 yendiği (h)karşılaşmanın son dakikalarda artan gerilim maçı Star Tv'den anlatan spiker Ertem Şener'i de etkiledi.

Karşılaşmanın son dakikalarında Rüştü'nün üst üste yaptığı kurtarışlar sonrasında spiker Ertem Şener, kendinden geçerek 'Rüştü, öpüyorum seni Rüştü, ellerinden öpüyorum, hatta heryerinden öpüyorum Rüştü' dedi.

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Yüreğimiz ağzımıza gelmekten ağzımızda yer kalmadı (ertem şener) :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt