Futbol tarihine geçen sözler

Sponsorlu Bağlantılar

Temperature

Temperature

Üye
    Konu Sahibi
Futbol tarihine geçen sözler
Dünyaca ünlü futbol adamlarının söylediği unutulmayan cümleleri...
PASCAL NOUMA
"Leeds United maçında oyundan alınmasaydım, takım arkadaşlarımı bıçaklayabilirdim."
Sir ALEX FERGUSON(Favorim :d:)
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez."
GEORGE BEST
"Eğer biraz çirkin olsaydım, ne Pele ne de Maradona'nın adı hatırlanmazdı."
JOSE MOURINHO
"Eğer kolay olanı isteseydim, Porto'da kalırdım. Güzel mavi bir koltuk, Şampiyonlar Ligi kupası ve Tanrı... Sonra da ben."
BRIAN CLOUGH
"Bazı insanlar futbolun ölüm-kalım meselesi olduğuna inanırlar. Sizi temin ederim ki, bundan çok daha fazlasıdır."
METİN OKTAY
"Bizi sevenleri üzmeyelim baba."
JOHAN CRUYFF
"Futbol basit bir oyundur, zor olan ise basit futbol oynamaktır."
SERHAT AKIN
"Taraftarımız 3 istedi, attık. 5 istediler 6 attık. 10 istediler, zaman yetmedi."
DIEGO MARADONA
"O benim değil, Tanrı'nın eliydi."
GARY LINEKER
"Futbol, 22 kişinin oynadığı ve sonunda hep Almanlar'ın kazandığı bir oyundur."(Yalanda Sayılmaz)
İSLAM ÇUPİ
Fenerbahçe büyüklüğü, ne şampiyonluk büyüklüğü, ne de kupa büyüklüğüdür. O'nun büyüklüğü başkadır. Adı koyulamaz."
CRISTIANO LUCARELLI
"Livorno'yu eşimden daha çok sevdiğimi söylüyorlar. Bu kesinlikle yanlış. Eşimi de en az Livorno kadar seviyorum."
ALİ SAMİ ALKIŞ
"Lucescu, takımı her zaman böyle oynatsın; ben onu alnından öperim, yanağından makas alırım."
JOSE MOURINHO
"Teknik direktör olmak için, önce futbolcu olmak gerektiğini söylüyorlar... Peki, jokey olmak için de önce at mı olmak gerekiyor..."
ÜMİT AKTAN
(3-3 biten Manchester United-Galatasaray maçında Arif Erdem'in golünden sonra.)
"Değil Schmeichel, bütün Meichel'ler gelse bu topu çıkartamaz."
JESUS ALMEYDA
"Biz futbolun sahte dünyasının içindeyiz. Bu tamamen düzmece bir dünya. Bizlere, basit bir oyun oynamamız için milyon dolarlar veriyorlar, ama biz sadece sistemin devam etmesi için kendini satan köleleriz. Ben sadece futbolcu Almeyda, değilim. Ben bir babayım, bir insanım, bir çiftçiyim... Ve futbolun içinde kaldığım hergün gerçek Almeyda'dan uzaklaşıp kişiliğimi yitiriyorum."
BILL SHANKLY
"Birinciysen birincisindir, ikinciysen hiçbir şey."
BILL SHANKLY
"Liverpool şehrinin iki büyük takımı var... Biri Liverpool, diğeri de Liverpool'un yedekleri."

Bir Teşekkürü Çok Görmeyelim Emeğe Saygı...​

• Beğen
Tepkiler: X-LifeHard, 'Maxi Genç, One907 ve 2 diğerleri

One907

One907

Üye
Haha süper :d:

kol@j

kol@j

Üye
komik ama hepsi doğru...
diferansiyel düşünceler...

Samsun55''

Samsun55''

Üye
JOSE MOURINHO
"Teknik direktör olmak için, önce futbolcu olmak gerektiğini söylüyorlar... Peki, jokey olmak için de önce at mı olmak gerekiyor..."

Bu söz hoşuma gitti.

Love Prince

Love Prince

Üye
jose mourinho konuşuyor adam yav :D her zaman favorimdir

'Maxi Genç

'Maxi Genç

Üye
JOHAN CRUYFF
"Futbol basit bir oyundur, zor olan ise basit futbol oynamaktır."
GARY LINEKER
"Futbol, 22 kişinin oynadığı ve sonunda hep Almanlar'ın kazandığı bir oyundur."(Yalanda Sayılmaz)
JOSE MOURINHO

:oke::oke:

156asd156

Üye
güzel

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
SERHAT AKIN
"Taraftarımız 3 istedi, attık. 5 istediler 6 attık. 10 istediler, zaman yetmedi."
Dün gibi hatırlıyorum bu sözü :D

minoo

minoo

Üye
ALİ SAMİ ALKIŞ
"Lucescu, takımı her zaman
böyle oynatsın; ben onu alnından
öperim, yanağından makas
alırım."
:haha: :zuhaha:

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
JOSE MOURINHO
bu çok güzelmiş....

CoDeYs

CoDeYs

Üye
SERHAT AKIN

zaman yetmemiş çok komık yahu

Üst Alt