futbol hakkında öneri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jojo_va

jojo_va

Üye
    Konu Sahibi
futbol hakkında öneri
ANIL, Dogus Pertez , EroL , Nextman ,
Ozan, Praetor, Revengeful, Reşwan, papakudioflu

her futbol takimina özel bölüm olsa o takimin bilgilerini haberlerini içerse iyi bir bölüm olurdu.

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
etiketleme öyle olmaz @ANIL diye olur, birde bu biraz zor :)

jojo_va

jojo_va

Üye
    Konu Sahibi
etiketleme öyle olmaz @ANIL diye olur, birde bu biraz zor :)
nesi zor herkez kendi takimindan bilgileri maxicep ten ogrenir.@ANIL @Dogus Pertez , @EroL , @Nextman ,
@Ozan, @Praetor, @Revengeful, @Reşwan, @papakudioflu

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
nesi zor herkez kendi takimindan bilgileri maxicep ten ogrenir.@ANIL @Dogus Pertez , @EroL , @Nextman ,
@Ozan, @Praetor, @Revengeful, @Reşwan, @papakudioflu

her takım için ayrı ayrı yer olmaz burası telefon üzerine kurulu site, futbol sitesi değil ki tüm takımlar olsun :) benim görüşüm bu bakalım @Yönetici ne diyecek :ehe

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
asigsasi

asigsasi

Üye
ben şu an bulunan futbol bölümüne dahi karşıyım tamamen kışkırtıcı mesajların yazıldığı bölüm olarak görüyorum maxicep adı üstünde teknoloji forumu bu istek için olumlu bakmıyorum

2 gün sonra 2. lig takımları niye yok derler :)

Son düzenleme:
Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
Futbol bölümü şuan yeterince düzenli bence. Admin arkadaşlar gerekli görürlerse düzenlerler. Şuanki haliyle kalacaktır muhtemelen.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Zaten futbol bölümünde büyük takımlar var yani çok taraftarı olan takımlar. Süper ligde 18 takım var ve 3 tanesi her sene gidiyor yenisi geliyor. Her sene düzenlenmesi gerekir diyelimki düzenlemedi 2. ligin olması gerek. Zaten çok aktif bir bölüm değil isterseniz istediğiniz takımın bilgilerini Diğer Futbol Kulüpleri & Ligler - MaxiCep bölümünde paylaşabilirsiniz. Ancak sizin dediğiniz gibi olursa uğraşmaya değmez. Atıyorum Kasımpaşa için bölüm açıldı. Kim orada sürekli paylaşım yapacak ? Hadi diyelim kasımpaşanın bilgileri kadrosu vs konular açıldı ama nereye kadar konu açılabilir ? Şuan olması gerektiği gibi fazla kalabalığa gerek yok bence.

jojo_va

jojo_va

Üye
    Konu Sahibi
Zaten futbol bölümünde büyük takımlar var yani çok taraftarı olan takımlar. Süper ligde 18 takım var ve 3 tanesi her sene gidiyor yenisi geliyor. Her sene düzenlenmesi gerekir diyelimki düzenlemedi 2. ligin olması gerek. Zaten çok aktif bir bölüm değil isterseniz istediğiniz takımın bilgilerini Diğer Futbol Kulüpleri & Ligler - MaxiCep bölümünde paylaşabilirsiniz. Ancak sizin dediğiniz gibi olursa uğraşmaya değmez. Atıyorum Kasımpaşa için bölüm açıldı. Kim orada sürekli paylaşım yapacak ? Hadi diyelim kasımpaşanın bilgileri kadrosu vs konular açıldı ama nereye kadar konu açılabilir ? Şuan olması gerektiği gibi fazla kalabalığa gerek yok bence.

4 buyukler yada sadece haberlrin içerdiği tek bir bölüm olabilir.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Olmaz, olamaz, olabilemez, olmamalı... :no:

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Futbol bölümü mevcut haliyle yeterli. Her takıma tek tek kategori ve alt kategoriler belirlemek mevcut yönetim kadromuzu fazlasıyla zorlayacaktır. Önümüzdeki dönemlerde düşünülebilir ancak şimdilik olumsuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt