• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Fujitsu Siemens' de Mini Laptop İşine El Attı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi
Daha önceden de ufak dizüstü bilgisayarlar yapan ancak bunları nispeten fahiş fiyatlara satan Fujitsu Siemens, ucuz ve pek taşınabilir bilgisayar piyasasının kalabalıklaşmasıyla bir tane de bu ürünlerden piyasaya sürüyor.

8.9 inç ekrana sahip olan mini dizüstü, Amilo serisi dahilinde piyasaya sürülecek. Henüz teknik detayları pek belli olmayan mini, klavyesindeki Windows tuşundan anlaşıldığı kadarıyla Windows XP çalıştıracak ya da destekleyecek. Ama, bu düşük bütçeli sınıfta adet olduğu üzere Linux çalıştıran bir modeli de pekala bulunabilir.

Cihazın fiyatı 300-400 euro arasında değişecek, ancak çıkış tarihi henüz belli değil.


yahoyt
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt