Fruit Ninja 1.0.0 [Signed] 13 MB

Sponsorlu Bağlantılar

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
Fruit Ninja 1.0.0 [Signed] 13 MB

NOT: Ben programı kurdum, çalıştırdım ama çalışmadı. İnternetteki yorumlarda bazı kişiler çalıştığını söylüyordu, o yüzden paylaştım.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: fatih_kutahya ve Tuba

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler...

mucahitherken

mucahitherken

Üye
Çalıştıran war mı?

• Beğen
Tepkiler: AnKaRaLi dıablo
fLuke!

fLuke!

Üye
Çalışıyor mu
:D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
hemen denicem çalışıyosa var ya... :eller:

rq7atakan

Üye
sertifika verdi .s

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
bende yüklemeye hazırlaıyor yazdı sonra o yazı gitti hiç bişey olmadı sonra off neden denemeden konu açıyonuz ki

burkop

Üye
bende yüklemeye hazırlaıyor yazdı sonra o yazı gitti hiç bişey olmadı sonra off neden denemeden konu açıyonuz ki

Aynen. Zaten ümitli değildim ama dayanamadım yüklemeye çalıştım olmadı

canberk19071907

Üye
sertifika hatası veriyor nasıl kaldırabilirim telefonum nokia c503

punemr123

punemr123

Üye
ben yukledim auto installerda ama acinca beyaz ekranda kaldi .Umitsiz vaka bu s60v5

xenon56

xenon56

Üye
çalıştıranlar bari telefon modelini de yazsın 5800 da çalıştıran var mi?

Turan

Turan

Üye
Sırf mesaj sayınız artsın diye her konuya teşşekkürler, saol, eyvallah, vs. yazmamanızı rica ediyorum. Buraya çalışmayan uydurma bir konu açsam kim bilir kaç kişi saol eyvallah der :pro:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Sırf mesaj sayınız artsın diye her konuya teşşekkürler, saol, eyvallah, vs. yazmamanızı rica ediyorum. Buraya çalışmayan uydurma bir konu açsam kim bilir kaç kişi saol eyvallah der :pro:

o zaten bir moderatör neden mesaj sayısını artırmak istesin ki :nono: konu açtığı için teşekkür ediyo sadece bu gayet normal

tahaucar1

Üye
teşekkürler

amficci

amficci

Üye
elinize sağlık

gevhern

gevhern

Üye

o zaten bir moderatör neden mesaj sayısını artırmak istesin ki :nono: konu açtığı için teşekkür ediyo sadece bu gayet normal
Bak kardeşim bizim bişeye ihtiyacımız oluyo forumda buluyoruz bakıyoruz mod teşekkürler demiş çalışıyo diye ümitleniyoruz nokta

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Bu oyun Satio ve Vivaz için

sailorcml

sailorcml

Üye
i8910 yükleme de atıyor

Üst Alt