Fring Hakkında Bir Soru ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leotry

Üye
    Konu Sahibi
Fring Hakkında Bir Soru ?
Arkadaşlar Merhaba Bir Sorum olacak Bilen Arkadaşlara Çok Merak Ettiğiim İçin Konu Açtım

Fring Deniler Uygulamayı Telefonuma Kurdum Fakat Önceden SKYPE Özelliği Bulunuyordu Şu Anda Bende SKYPE Uygulaması Görünmüyor Anlamadım Görüntülü Aramayı Sadece Fring V Fring Arasında Mı Yapabiliyoruz Yoksa Fringten Msndekileri Aynı Şekilde Görüntülü Arayabiliyormuyuz ?
Gmail Talk Üzerinden Görüntülü Arama Yapabiliyormuşuz Bu Doğrumu Acaba?

Vede Eğer Kullanmış ArkadaşlarVarsa Lütfen Cevap Yazsın

Fring Üzerinden PCyi Görüntülü Aryabiliyormuyuz Fring Üzerinden Görüntülü Arayabileceğimiz Ağlar Hangileridir Şimdiden Teşekkürler. :vur

tuncay63

Üye
evet kardeş görüntülü konuşma oluyo karşındaki pc den girmişse yine oluyo benim de bi sorunum var yazayım belki bana da yardımcı olurlar (msn ye kişi ekleme nasıl olur ve face uygulaması yok yardımcı olurmusunuz olmayacaksanız neden yayınladınız bu programı insanları sıkıntıya sokmaktan başka bişi değil...)

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Sadece Fring vs Fring görüntülü arama yapılabiliyor. Uzun zamandır bu programı kullanıyorum, yukarıdaki arkadaşın dediği şekilde kullanılmıyor, yanlış bilgi aktarmış. Skype özelliği için ayrıca skype programını kullanmanız gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt