Öneri Fredom ??? Yardimmm

Sponsorlu Bağlantılar

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Fredom ??? Yardimmm
Merhaba arkadaslar.
Arkadaslar ben telefonunu rootladim aonra fredom ile oyunlarda felan parali olan seyler free card ile bedava aldim şimdi kredi karti taninli dagildi google hesabima yanliz clas of clans da yesil tas alacagim para ile simdi google heaabima kredi karti tanimlasam o eski paralar gelirmi önceden almis oldugum seyler gelirmi eger gelirse yeni hesap aliyim ona kredi kartı tanimlayim yardim edin arkadaslar oyunda yeniyim gelismeden yeniden baska bir hesapla baslayim
Arkadaslar önceden bedava aldigim seyler gelirmi fredom uygulmasi ile aldigim seylerin ücreti gelirmi
Kredi karti tanimlasam ????
Yardım edin

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Birsey olmaz ama tanimladiktan sonra dikkatli ol bedava aliyorum derken yuklu fatura odeme.

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
yani şimdi tanımalsam eski paralar gelmez demi ama unutupda bedava alıyom diye alırsam fatura yüklü gelir ozaman sıkıntı yok kredi kartını tanımlayım arkadalar eminmisiz çünkü çok şey aldım fredom ile yani 5 6 bin lira felan fatura gelmesin :) sıkıntı olmaz deneyen yapan varmı
arkadaşlar Deneyen Varmı Bir Sıkıntı Yaşamayım
Ya Güvenemiyorum Olmaz Demi Bİrşeyy :close_tema:
Cevap verin arkadaslar lütfen birsey olmaz demi
Birsey olmaz ama tanimladiktan sonra dikkatli ol bedava aliyorum derken yuklu fatura odeme.
Eminmisin birsey olmaz demii

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
yani şimdi tanımalsam eski paralar gelmez demi ama unutupda bedava alıyom diye alırsam fatura yüklü gelir ozaman sıkıntı yok kredi kartını tanımlayım arkadalar eminmisiz çünkü çok şey aldım fredom ile yani 5 6 bin lira felan fatura gelmesin :) sıkıntı olmaz deneyen yapan varmı
arkadaşlar Deneyen Varmı Bir Sıkıntı Yaşamayım
Ya Güvenemiyorum Olmaz Demi Bİrşeyy :close_tema:
Cevap verin arkadaslar lütfen birsey olmaz demi

Eminmisin birsey olmaz demii

Guvenemiyorsan farkli bir gmail aç ve onunla kullan kart bilgilerini.

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Tmm ozaman insallah birsey olmaz deneyeceğim

Dark-Evil

Dark-Evil

Üye
ben tanımlı kartın üzerine bu uygulamayla birşeyler aldım hiçbirşey olmadı.

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Tmm dir ozaman sıkıntı olmazz

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslqr tam kredi karto tanimlayacktim arkadas sakin yapma dedi faturaya gelir fredom ceza felan gelir dedi arkadaslar eminsiniz demi yebi hesap acaktim ama clas of clans onda iste eminmisiniz birsey olmaz demi

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Arkadaslqr tam kredi karto tanimlayacktim arkadas sakin yapma dedi faturaya gelir fredom ceza felan gelir dedi arkadaslar eminsiniz demi yebi hesap acaktim ama clas of clans onda iste eminmisiniz birsey olmaz demi

Gerçek bir satın alım yapmadigin için gerçek para odemezsin.
Gerçek reel bir alım yapılabilseydi online oyunlardada satinalim yapabilirdin yani kredi karti ile onaylamadigin birsey için para odemezsin.
Arkadaşın rüyasında kredi karti extresimi görmüş?

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Gerçek bir satın alım yapmadigin için gerçek para odemezsin.
Gerçek reel bir alım yapılabilseydi online oyunlardada satinalim yapabilirdin yani kredi karti ile onaylamadigin birsey için para odemezsin.
Arkadaşın rüyasında kredi karti extresimi görmüş?
tmm dır kardes yani fredom ile aldıklarım faturaya yansımaz

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
  • Beğen
Tepkiler: incebey38