fredoom yardimmmm

Sponsorlu Bağlantılar

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
fredoom yardimmmm
Arkadaslar ben cihazimi rootladim ve fredoom ile bedava uygulama ici satin alim gerceklestirdim,
Simdi ise clas of clansda yesil tas alacağim ama kredi karti tanimlarsam fredoom ceza felan gelirmi yada freedom ile aldiklarimin parasi gelirmi arkadaşlaar ?
Bir sorum daha vsr arkadaşlar simdi kredi kardi tanimlasam vergimi kesiliyor mesala 10 tl lik birseyev1 tl felan vergimi kesiyorlar yada hiç birsey almasan bile parami kesiyor sürekli sürekli vergimi kesiyor birde hesaplar hacklebir felan birsey olurmu yardim edinnn nolurrrrr

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Onaylamadigin birşey için ücret odemen gerekmez.

• Beğen
Tepkiler: incebey38
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Peki bi vergi olayi nasıl arkadasta her ay 1tl fwlan gözukuyormua fatura da

Peki bi vergi olayi nasıl arkadasta her ay 1tl fwlan gözukuyormua fatura da

Olabilir hangi banka ile çalışıyorsan Online sitesinden hesap hareketlerini kontrol edip ona göre alışverişe devam edebilirsin.

HakanLJ

HakanLJ

Üye
Arkadaslar ben cihazimi rootladim ve fredoom ile bedava uygulama ici satin alim gerceklestirdim,
Simdi ise clas of clansda yesil tas alacağim ama kredi karti tanimlarsam fredoom ceza felan gelirmi yada freedom ile aldiklarimin parasi gelirmi arkadaşlaar ?
Bir sorum daha vsr arkadaşlar simdi kredi kardi tanimlasam vergimi kesiliyor mesala 10 tl lik birseyev1 tl felan vergimi kesiyorlar yada hiç birsey almasan bile parami kesiyor sürekli sürekli vergimi kesiyor birde hesaplar hacklebir felan birsey olurmu yardim edinnn nolurrrrr
Alamazsın kardeşim freedom her oyunda işlevini yapamaz bilgin olsun :)

• Beğen
incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi

Kredi Kartı Tanımladıkdan Sonra Tekrar İptal Edebilrmiyiz Yani Clas Of Clansda Alıyım Yesil Tas Sonra İptal Edeyim Olurmu Yani Kart bilgilerini sileyim

HakanLJ

HakanLJ

Üye
Kredi Kartı Tanımladıkdan Sonra Tekrar İptal Edebilrmiyiz Yani Clas Of Clansda Alıyım Yesil Tas Sonra İptal Edeyim Olurmu Yani Kart bilgilerini sileyim
Freedomda kart bilgisi vb girmiyorsun zaten kardesim freecard diye gecer o ama clash of clans vb kaliteli oyunlarda calismaz

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Freedomda kart bilgisi vb girmiyorsun zaten kardesim freecard diye gecer o ama clash of clans vb kaliteli oyunlarda calismaz
ben freddom nasıl çalıştığını biliyorum benim demek istediğim google güvenlimidir kredi kartı bilgilerimi verdikten sonra bir soruyn yasamam demi

HakanLJ

HakanLJ

Üye
OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
bence googleye verdigin kredi kartı bilgilerini sil çünkü çolugun çoçugun eline geçince kurcalarlar baya yüklü para ödersin oyunlara para verme git googleye bedava herşey :D

• Beğen
incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
bence googleye verdigin kredi kartı bilgilerini sil çünkü çolugun çoçugun eline geçince kurcalarlar baya yüklü para ödersin oyunlara para verme git googleye bedava herşey :D
uygulama icı satin alimlar icin zaten clas of clansta