Framaroot "#Error6" hatası lütfen yardım..

Sponsorlu Bağlantılar

marquis123

marquis123

Üye
    Konu Sahibi
Framaroot "#Error6" hatası lütfen yardım..
Framaroot ile root yapmaya çalıştığımda şu hatayla karşılaşıyorum: "failed try another exploit if available error #6" hatası veriyor yardımcı olabilir misiniz ne olursunuz sinirden telefonu kıracağım... :(

BhaYzc

BhaYzc

Üye
4.4.2 kurdum sitesinde duyrulan kitkat beta sürümü şimdi geriye dönmek istiyorum cwm kurcam cwm içinde root lazım malum aynı hata bendede var

• Beğen
Tepkiler: marquis123
BhaYzc

BhaYzc

Üye
OnurAYDN hocam linklere erişim yapamıyorum foruma üye oldum fakat 1 haftadır aktif edilmedi varsa üyeliğiniz PM atabilir misiniz veya linkleri PM atar misiniz

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Bunu indirip , Mobiluncle MTK Tools ile Recovery Update yapın.

Sonrada bunu indirip CWM'den hiçbir wipe&sıfırlama yapmadan flashlayın

EDİT : Her ihtimale karşı yedek alın.. Aksi takdirde bir sorun çıkarsa sıfırdan ROM kurmanız gerekebilir.

BhaYzc

BhaYzc

Üye
Cwm de yok bende android 4.4.2 orijinal beta sürümü resmi sitedeki duyrulan

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
.img ile biten dosya CWM yüklüyor zaten.. O dosyayı SD kartın ana dizinine atın, MTK Tools'a girip recovery update yapın..

BhaYzc

BhaYzc

Üye
MTK tools nasıl gircem Allah senden razi olsun yardim ediyosun çok sagol

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Google Play'e yaz çıkar. Mobiluncle MTK Tools gibi bişey olması lazım bi kafa fotoğrafı var.

BhaYzc

BhaYzc

Üye
Hocam çok sağol çok yardımcı oldun Allah senden razi olsun

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
PM at ordan devam ederiz.

kurthanb

Üye
Arkadaslar kitkat 442 yi rootgenius_generalmobile programi var onunla rootlayabilir cwm vs kurabilirsiniz....

03ramazan

03ramazan

Üye
Dediğimiz recovery dosyasını indirdim ama Cwm gelmiyor general mobile da takılı kalıyor 10 sn sonra tekrar başlıyor android KitKat beta kullandı gim sürüm
4.4.2 kurdum sitesinde duyrulan kitkat beta sürümü şimdi geriye dönmek istiyorum cwm kurcam cwm içinde root lazım malum aynı hata bendede var
Root genious kur

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Gmd2 root olmuyor

uater

uater

Üye
kardeşler internetten bitane root fix paketi bulun zipli recovery moddan yüklenebilen recovery moda girip wipe data factory reset ve wipe cache yapıp tümünü silin sonra fixi rootlama sorunu çözülür yada fix paketi yüklemek yerine farklı bi rom yükleyin onu rootlayın sorun gider denedim oldu benimki sadece tavsiye

aydin1237

Üye
Root genius ile rootlayamadim yardim edin

aydin1237

Üye
PM at ordan devam ederiz.
Ozelden yardimci olabilirmisin?
Bunu indirip , Mobiluncle MTK Tools ile Recovery Update yapın.

Sonrada bunu indirip CWM'den hiçbir wipe&sıfırlama yapmadan flashlayın

EDİT : Her ihtimale karşı yedek alın.. Aksi takdirde bir sorun çıkarsa sıfırdan ROM kurmanız gerekebilir.

mirac6161

Üye
Admin framaroot indirdik acilmiyor bir gazi geliyor ok diyorum kapaniyor yardim eder misin lütfen

Wzedlare

Üye
4.4.2ye iroot programıyla (PCden) root atılabiliyor

erkişi

Üye
ben pc den iroot la rootladım tavsiyem iroot tabiki pc ile internet şart

Üst Alt