İstek Fp2 Mod yardım istek

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Fp2 Mod yardım istek
Dün Gece Saat 5:30a Kadar Oturdum CFW Bitmek Üzere 788 MB Boş Yer Açmişim Modları Bi Attım Telefon Yüklüyor Yüklüyor Açılmıyor :duvar2: Meğer Geçenlerde Burada Forumda Bulduğum 4x5 Menü Modu Vardı Bendede Vardi Fakat Yeni Filan Yazmiş Arkadaş Açıklamasına Neymiş Yenilenmiş Filan Dedim Bari Kıyıda Dursun CFW Yapacağimda Eklerim Eklemez Olaydım Keşke Tıklayamasaydım İndirme Linkine Faremi Kediler Yeseydi:off: Dün Geceden Beridir Uğraşiyorum Meğersem Buradan Aldiğim o Mod Telefonu Çöktürüyormuş Halbuki Eskiden Değişik Bir Yerden İndirdim Sorunsuz Kullanıyordum Yenilik Olsun Diye Denemeseydim Keşke Sabahtan Beri 20 Kez Flash Attım Cihaza -_- Bende Diyorum Nerede Sorun Var Ne Modu Yapıyor Bunu Sonradan Aklıma Geldi Yazılımımdada Hiçbir Sorun Dahi Yokmuş Güzelce Çalişiyor Şu Anda SİZDEN RİCAM ŞU MODLARI DENEMEDEN KOYMAYIN Dün Geceden Beri Bütün Emeklerim Boşa Gitti Sinir Sitres Girdiğim Günahami Yanaym Zamanımami Yanayım. :vur

Bu ve Benzeri Örnekleri Arttırmak Münkün Başka Bir Yerden Hatsız Modda İken Bluetoothu Açtiğinizda Açılsınmı Diye Soru Soruyor Onu Kapatmak İçin Mod Atayım Dedim Rof2 Diyordu Bakmadan Attım Ne Göreyim Telefon Ayarlara Giriyor 2 Sn Sonra Geri Atıyor :ah Sonra Moda Baktım Meğersem Coreye Atılacakmiş Adam Rof2 Yazıyor Ama Coreye Atılması Gerekiyor Dosyaları Aratmasam Coredemi Var Aynısı Rof2demi Uğraş DUr : ? Geçen Senelerde Arkadaşimizin Kabuk Tema Modunu Deneyeyim Dedim İyi Güzel Attım O Zamanda Trabzona Tatile Gittim Birde Ne Göreyim Radyo Kullanarak Çala Giriyorum Frekansları Değiştirmiyor : ? Ankaraya Geldim Uğraş Uğraş En Sonunda Sorun Kabuk Temadaymiş Sildim Düzeldi : ? SİZDEN RİCAM DENEMEDEN MODLARI PAYLAŞMAYIN Bizde İnsanımız Emeklerimize Yazıktır. Özelliklle Admin Arkadaşlardan Ricam Denesinler Ekran Alıntısı Yapip Öyle Paylaşsinlar Ezbere İş Yapmasınlar : ?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Yalnız bu işin ustaları bizim forumda kardeşim. Ve yapılan cfw ve modların %90 ını zaten deneyerek paylaşıyorlar. Ben bundan 6 ay öncesine kadar yapılan her şeyi tek tek 701 de denerdim ve geliştirip yeri geldiğinde ben paylaşırdım arkadaşlara yardımcı olurdum. ;) Neyse samimiyetine zaten inanıyorum ama sen de bizimkilerin samimiyetine inan denemeden önce bilgi al az da olsa. Bu arada fp2 için EVOLS'u tavsiye ederim Telefoncu 701'e 130 lira demişti 190 liraya sattım Evols ve modlar sayesinde. :D

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Yalnız bu işin ustaları bizim forumda kardeşim. Ve yapılan cfw ve modların %90 ını zaten deneyerek paylaşıyorlar. Ben bundan 6 ay öncesine kadar yapılan her şeyi tek tek 701 de denerdim ve geliştirip yeri geldiğinde ben paylaşırdım arkadaşlara yardımcı olurdum. ;) Neyse samimiyetine zaten inanıyorum ama sen de bizimkilerin samimiyetine inan denemeden önce bilgi al az da olsa. Bu arada fp2 için EVOLS'u tavsiye ederim Telefoncu 701'e 130 lira demişti 190 liraya sattım Evols ve modlar sayesinde. :D
Dostum İstersen İspatli Olarak Video Atabiirim İşi Bilmesem Yanliş Yere Atsam Eyvallah Ama Yok Çoğu Mod Sıkıntılı

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Dostum İstersen İspatli Olarak Video Atabiirim İşi Bilmesem Yanliş Yere Atsam Eyvallah Ama Yok Çoğu Mod Sıkıntılı
Yani mod'un kendisi sıkıntıdır zaten. Çünkü sistem ayarları ile oynuyorsun. Kimisi işlemciyi kimisi ram'ı kimisi de bataryayı kasar. Bir yerden performans alırken bir yerden olman gayet normaldir. Neyse kardeşim sen hangi cfw ise konu sahibi ile konuş.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Yani mod'un kendisi sıkıntıdır zaten. Çünkü sistem ayarları ile oynuyorsun. Kimisi işlemciyi kimisi ram'ı kimisi de bataryayı kasar. Bir yerden performans alırken bir yerden olman gayet normaldir. Neyse kardeşim sen hangi cfw ise konu sahibi ile konuş.
Şu Menü Modunu Yapanı Bulsam En Çok Onunla Konuşmak İstiyorum :D HakanGüvenin Modunda SIkıntı Yoktu O Diğerini Kim Yaptıysa Onu BUlmak Lazım sopa: Bu 701 İ Nereye Sattın Ben Tema Yükleyip Nandroid Yada WP Diye Yutturayım :hmmm

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Çoğu c7 sanıyor daha az veriyor daha 701 in ne olduğunu bilmeyenler var. :D Benimki biraz şans oldu kardeşim şansına denk gelir inşallah

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Çoğu c7 sanıyor daha az veriyor daha 701 in ne olduğunu bilmeyenler var. :D Benimki biraz şans oldu kardeşim şansına denk gelir inşallah
Evet O konuda Haklısın Adam Telefoncu Diye Geçiniyor Ama Daha Cihazlardan Haberi Yok

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Hatta bataryası BL5K yı hiç bulamamıştım. Koskoca Aydın'ı gezdim bir yerde yan sanayi buldum o da 10 dk dolup 5 dk da boşalıyordu :D Düşünceni bilmiyorum ama bence artık android e geçme vaktin gelmiş gibi görünüyor :D

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Hatta bataryası BL5K yı hiç bulamamıştım. Koskoca Aydın'ı gezdim bir yerde yan sanayi buldum o da 10 dk dolup 5 dk da boşalıyordu :D Düşünceni bilmiyorum ama bence artık android e geçme vaktin gelmiş gibi görünüyor :D
Onların Orjinal Görünümlerini Almiycaksın Bende 5 Tlye Aldım %50 de Pil Yazif Diyodu :P

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Yok symbian dan kurtul :D

• Beğen

Üst Alt