Fp2 galeri sorunu ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
Fp2 galeri sorunu ?
telefona galeri güncellemesi yükledim.telefonu kapalı şarja takarsam veya alarm kurup alarm çalınca telefonu aç seçeneğine evet deyip de açarsam galeriye girince görüntü açtım mı görüntü gidiyor 2 saniye kara ekran sonra düzeliyor.her galeriye girdiğim zaman aynısı oluyor.ama kendin normal kapatıp açtım mı hiç bir şey yok.bu nasıl iş yardım eder misiniz ?

Pringles

Pringles

Üye
Abi bende de bir ara olmuştu. Şuan galeri modunu yükledim sorun kalmadı sende tam tersi olmuş :s

versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
iyice soğudum telefondan daha alalı 10 ay oldu

- - - Eklendi - - -

yok mu çaresi bunun

manyax2007

manyax2007

Üye
hard format attın mı belki düzelebilir ?

versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
3 4 kere hard format atıp galeri haritalar güncellemesi filan ovi den tekrar yükledim hala aynı.uykulu olmasam alarmdan açmayacağım da uyku sersemi ne yaptığımı bilmiyorum

Abstract_Loco

Üye
ne illetmiş bu fp2 anlamadım ya symbiandan vazgeçmemek için n8 den n808 e geçeyim diye düşünüyordum ama bu sorunları yorumları okuyunca hiç yaklaşamıyorum :) biraz düz mantık olacak telefon kapalıyken o moddan açıyorsan kapatma dostum hatsızda falan sarj et kimse ulaşmasın istiyorsan en azından telefonu başlat seçeneği olmaz uyku sersemi onu seçmemiş olursun :)

versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
ulaşma değil açık rahatsız oluyorum bide bu radyasyon filan çıktı o yüzden hiç açık tutmuyorum.bide zaten kapalı şarja takma ben.bitince kendi kendine kapanıyor mecbur kapalı şarj olmuş oluyor

Abstract_Loco

Üye
ulaşma değil açık rahatsız oluyorum bide bu radyasyon filan çıktı o yüzden hiç açık tutmuyorum.bide zaten kapalı şarja takma ben.bitince kendi kendine kapanıyor mecbur kapalı şarj olmuş oluyor

anladım dostum inşallah bulunur bir çaresi ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt