Fotoğraf Makinesi tavsiyee İçeri qel ..!

• 12 Mayıs 2011
  • 3288 Okunma
  • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar öncelikle merhaba ben fazla 230 tl vererek bir dijital fotoğraf makinesi alcam tavsiyelerinizi bekliyorum ..Çektğinz fotolardanda koyarsanz sevinirim

sayqılar

Yazan: GSCASSİO
  2. hobi olarak fotoğrafçılığa mı başlayacaksın ? 230 daha kaliteli cihazlar almalısın mesela 2000 tl üstü teknosada fln var .

3. yok dostum ya ne fotoğrafçlğı :d: sadece skntı ve özel anlarda kuullancm,

4. samsung pl100 ü tavsıye ederım gercekten cok baarılı cekımler yapılabılıyor.ben *epsi*urada.com dan almıstım 200 tl ye *eknosa da felan 270 tl cıvarı hala
    deneme amaclı cektıgım resımlerı paylasıyım
    (ınternete upload ederken mb nı dusurdugum ıcın katılesınde fark olabılır)
    3x optık zoom ıle yapılan cekım : < Resmi açmak için tıklayın >
    [/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

< Resmi açmak için tıklayın >

BUDA MAKRO çekim :< Resmi açmak için tıklayın >

ek olarak sadece samsungta bulunan ondede lcd ekranı var kendınızı veya kız karadas vs ıle kendı kendınızı cekerken rahatlıkla kadrajı ayarlıyabılıyorsun

5. Sağolun Arkadaşlar av100ü aldım fujifilmden hepsiburada.com dan:ah

6. bana 400 tl civarında alabileceğim iyi bir marka tavsiye edin lütfen... daha önce aldığım nikondu modelini bilmiyorum 8.2 pix ama cok kötü çekimi arkadaşımın makinası daha düşük ama çok daha güzel çekiyor. yardım plssss....

7. Fujifilm Finepix Jx250 14mp 5x optik zoom 720Dp HD video kayıt 313 TL'ye aldım.Özellikle Makroda cook iyi çekiyor tavsiye ederim ve çok kibar bir cihaz
    Aynı özellikte Nikon Coolpix S3100 14 Mp 5x Optik Zoom 2.7" LCD 399TL

8. Av150-jv100-es80

9. arkadaşlar 450 tl ve ustu cıvarına sıze Canon Powershot SX120 yi rahatlıkla onerırırm.makıneyı deneme sansım oldu gercekten mükemmel.nekadar kompakt dıjıtal gıbı gorunsede aslında yarı pro bır makınedır.cekım ayarlarını sızın yapmanıza ızın verıyor.(iso,enstantane vs)

10. aramızda fuji av100 av150 kullananlar varsa foto ve video koyablrlermi

11. samsung es 28 cok kaliteli ve ucuz

12. SX120 SUAN bir elektronik markette 399 tl satılıyor

13. Arkadaslar ogrencıyım en ucuz kalıtelı fotograf ceken makına arıyorum bende sony dsc w40 degısmek ıstıyorum ucuz ne onerırsınız?

14. av150 ve jv100

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
12/12/2018 - 19:05