Fotoğraf makinesi dil ayarı (yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Fotoğraf makinesi dil ayarı (yardım)
Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Elimde bu fotoğraf makinesi var .
Eskiden dili Türkçe idi. Durduk yere dili İngilizce oldu. Defalarca format attım yine aynı. Şu an dil sadece İngilizce ve Çince (veya Japonca) var. Bunun dilini nasıl Türkçe yapabilirim. Eski model olduğu için nette herhangi bir bilgi bulamadım.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Elimde bu fotoğraf makinesi var .
Eskiden dili Türkçe idi. Durduk yere dili İngilizce oldu. Defalarca format attım yine aynı. Şu an dil sadece İngilizce ve Çince (veya Japonca) var. Bunun dilini nasıl Türkçe yapabilirim. Eski model olduğu için nette herhangi bir bilgi bulamadım.
Durduk yere hard reset atmış fabrika ayarlarına dönmüş galiba yazılım yükleme istiyor gibime geliyor .

Kaynak bulmak zaten fotoğraf makineleri için zor . Bir de eski model için daha da zor . İngilizce öğrenmeye çalışın

• Kahkaha
Tepkiler: fatihmenteş
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi

Durduk yere hard reset atmış fabrika ayarlarına dönmüş galiba yazılım yükleme istiyor gibime geliyor .

Kaynak bulmak zaten fotoğraf makineleri için zor . Bir de eski model için daha da zor . İngilizce öğrenmeye çalışın
Anlaşılan ingilizce kullanmaya devam edeceğim. Sırf kamerası güzel çekiyor diye kullanıyorum. Yoksa o kadar da önemli değil ☺

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt