Fotoğraf Galeri Sorunu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cankatttttt

Üye
    Konu Sahibi
kuzenimde ve bende n70 var
kuzenim biraz ayarları karıştırmış ve artık çektiği fotoğrafları direk hafıza kartına atıyormuş ama galeride göstermiyormuş problem ne olabilir?
telefonumla kıyasladık bir problem göremedik ama
 

yasargungoren

Üye
klasörün özelliklerine bakın E:\images klasörünü gizli klasör yaptılarsa gözükmeye bilir
 
Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
Dosya yöneticisinden hafıza kartına gir, İmages(Resimler) klasörüne gözat...

VEYA;


F- EXPLORER gibi bir program yardımıyla E sürücüsüne gir, İmages klasörüne bir bak...
 

goqhan

Üye
Bende N95 8gb var, bende tam tersini yapmaya çalışıyorum ama galeri maşallah süpürge gibi her attığım resmi içine alıyor :( Galeride çıkmamasını istediğim resimleri ancak gizli klasör yaparak saklıyabiliyorum. Acaba arkadaşın nasıl başarmış bunu :)
 
schumici

schumici

Üye
aynen eğer resimlerin gizli ise görünmez:oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt