Forum'un ilk S4'ü bende olabilir

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
Parasını haketmiyor bana kalırsa.

bencede haketmiyor...

- - - Eklendi - - -

illa alacağım dersen eğer Türkiye'deki model numarasıyla uyuşmasına dikkat edin gidip yanlışlıkla LTE versiyonunu falan almayın :oke:

operatör'den de alma...

enterneoll

enterneoll

Üye
    Konu Sahibi
Hayirli olsun. Fakat s3 kullanicisi olarak s4 e sıcak bakmiyorum. Htc'nin de dedigi gibi "S4 Aynisinin daha fazlasi" .

çıkınca görücez ama bende çok fazla bişey beklemiyorum ama daha iyisi olucağına eminim.

- - - Eklendi - - -

bencede haketmiyor...

- - - Eklendi - - -

illa alacağım dersen eğer Türkiye'deki model numarasıyla uyuşmasına dikkat edin gidip yanlışlıkla LTE versiyonunu falan almayın :oke:

operatör'den de alma...

biliyorum lte versiyonunu almamaya çalışıcam ama lte bile olsa razıyım :)

avcitalip

avcitalip

Üye

çıkınca görücez ama bende çok fazla bişey beklemiyorum ama daha iyisi olucağına eminim.

- - - Eklendi - - -

sonra Türkiye'ye getirince Türkçe yapamazsın falan kötü olur yani :oke:

Buraxlive

Buraxlive

Üye
LTE olanın farkı nedir ki ?

avcitalip

avcitalip

Üye
LTE olanın farkı nedir ki ?

Exynos 5 Octa yerine Snapdragon 600 var :evet: aslında pek fark yok ama Türkiye'de Exynos 5'li versiyon satılacak o yüzden Exynos'lu modelin alınması gerekir...

messevim

messevim

Üye
bende 9-10sene önce Nokia 3310 vardı. bizim köyde ilk bende vardı :D

ne hava atardık snake oyunuyla be

PriZm

PriZm

Üye
Aslında S4 parasını hakediyor.Ancak Note 2 yada S3 sahibi biri için tabiki hak etmiyor gibi görünecektir.

badmus

badmus

Üye

- - - Eklendi - - -

s3 ü eylul 2012de aldim. Ki daha s3 cikali 1 sene olmadan s4 tanitildi. Bu yuzden samsung s4 cikali 1 sene olmadan s5 i tanitirsa eger s5 alirim. Ama samsung un daha yenilikci olmasi gerekir. bu sure zarfi icinde de s3 guncellemeden gereken payi alir. En ezindan android 5.0 i alacagi resmi olmasada aciklandi. Kaldi ki 6.0 i bile alacagini dusunuyorum. Ya samsung tarafindan ya da cyanogenmod ekibi tarafindan

avcitalip

avcitalip

Üye
Aslında S4 parasını hakediyor.Ancak Note 2 yada S3 sahibi biri için tabiki hak etmiyor gibi görünecektir.

tasarımı s3-note 2 arası birşey olmuş note 2'ye 4 çekirdek eklemişler onlarda güç tasarrufu yapıyor,biraz daha güçlü gpu koymuşlar yeni bir arayüz eklemişler al sana s4 demişler... :zzz:

badmus

badmus

Üye

tasarımı s3-note 2 arası birşey olmuş note 2'ye 4 çekirdek eklemişler onlarda güç tasarrufu yapıyor,biraz daha güçlü gpu koymuşlar yeni bir arayüz eklemişler al sana s4 demişler... :zzz:

tamamen haklisin. bkz 2 ust yorum

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
avcitalip

avcitalip

Üye
s3 ü eylul 2012de aldim. Ki daha s3 cikali 1 sene olmadan s4 tanitildi. Bu yuzden samsung s4 cikali 1 sene olmadan s5 i tanitirsa eger s5 alirim. Ama samsung un daha yenilikci olmasi gerekir. bu sure zarfi icinde de s3 guncellemeden gereken payi alir. En ezindan android 5.0 i alacagi resmi olmasada aciklandi. Kaldi ki 6.0 i bile alacagini dusunuyorum. Ya samsung tarafindan ya da cyanogenmod ekibi tarafindan

bence alamaz cyanogenmod olarak alır belki de :evet: ram sıkıntı s3'te boşta 740 MB'tı görüyor zaten 833 MB ram var :evet:

badmus

badmus

Üye

bence alamaz cyanogenmod olarak alır belki de :evet: ram sıkıntı s3'te boşta 740 MB'tı görüyor zaten 833 MB ram var :evet:

cm ekibi tarafindan 6.0 garanti :oke: Android i biraktim. Ubuntu touch os kesinlikle portlanir. Zaten onu acik bi sistem.

avcitalip

avcitalip

Üye
cm ekibi tarafindan 6.0 garanti :oke: Android i biraktim. Ubuntu touch os kesinlikle portlanir. Zaten onu acik bi sistem.

ben sanırım bir sonraki telefon seçimimde iPhone alacağım ios'un modası geçmiyor baksana :evet: şimdi symbian vardı android geldi şimdi wp var(bitireceğini sanmıyorum ama) sıra ubuntu touch os'ta yani ben şunu anladım ki aldığın telefon her zaman değerli iyi olsun istiyorsan iPhone alacaksın

telefon 2 ye ayrılıyor iPhone ve diğerleri şayet ülkemizde iPhone'un elması bile para ediyor :ehe

- - - Eklendi - - -

şayet iphone 3GS bile şu anda iş görür durumda iPhone'un tek ölen telefonu iPhone 3 bence...

tabi 3GS'de daha güncelleme almıyor onuda ölü sayabiliriz :ehe

Symbianize

Symbianize

Üye

ben sanırım bir sonraki telefon seçimimde iPhone alacağım ios'un modası geçmiyor baksana :evet: şimdi symbian vardı android geldi şimdi wp var(bitireceğini sanmıyorum ama) sıra ubuntu touch os'ta yani ben şunu anladım ki aldığın telefon her zaman değerli iyi olsun istiyorsan iPhone alacaksın

telefon 2 ye ayrılıyor iPhone ve diğerleri şayet ülkemizde iPhone'un elması bile para ediyor :ehe

Orası öylede ben sıkıldım şuan 7 ay oldu 4sten . Değişiklik iyidie

badmus

badmus

Üye

bende sene sonundaki iphonun plastik kasali ucuz telefonuna bakacam. Tabi birde google'in nexus'lari var. Xphone bayagi iddiali olacak gibi gorunuyor.

ozakin70

ozakin70

Üye
Sanki iphone 5 neydide oda öyle samsung unda iphone u taklit ettiğini düşünürsek ki öyle bunda şaşılacak bişey yok sadece bende para zibil diyorsan al derim sonuçta sen alınca vergi bakımından benim Ülkem kazanacak :-D tabi dışardan gelenleri saymazsak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...