Forumumuzun üyeleri (seri sonu :D ) ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi

Seli48, CEREN, Mad_girl, fatihsagohiphop , _dumanist_ :ehe
saygılar, umarım kızmamışınızdır :P:

Maxicep - Hayatın anlamını arayanlar, grup üyeleri :ehe

Omayra :bigstar:

Negative, Gökhan43, DefectoR, van_hoijdonk, a21a

Delimakina :ehe (lübnanda da olsan, unutmayıs evellallah :ehe)

Hayvansever xKadir :ehe

Maxicep, dosya sömüren üyeler :ehe [ msj sayısından çok dosya indiren mi desek :ehe ]

Milagros_zuzu :ehe

Gunstur, Grafix ve Nazy :) :ehe

iremmm

Ben ve odam :ehe

resimler tamamen Günün FotoğrafLarıKonusundan alınmıştır, affınıza sığınarak tabiki :)

• Beğen
Tepkiler: CryDaqqeR
mAd_girL

mAd_girL

Üye
:D :D :D çookk güzeeeelll :D

iremm

iremm

Üye
bnm ismim mi orda geçmiş ben mi yanlış görüyorum :vur onlarımı bana layık gördün hadi nazye falan neyse uymus bi bakıma :ehe ama bnm ki hiç uymamış :nono:

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
canturgay

canturgay

Üye
şu dakika itibari ile 'hayatın anlamını arayanlar' grubundan çıkıyorumm...:ehe

DefectoR

Üye
seni bi kaşımak lazım :)

xkadir61

xkadir61

Üye

Hayvansever xKadir :ehe

yaw benim ne zaman görülmüş hayvanları sevdiğim.:allalla:
şirin bir kuş, yada kelebek olsa neyse. o nasılbir kanatlı hayvan öyle:ehe

CEREN

CEREN

Üye
ya sen gıçıkmısın nesın:D:D:D:D
hem güldüm hem kızdım:box

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Yakışmış doğrusu :ehe

Nazy

Nazy

Üye
bnm ismim mi orda geçmiş ben mi yanlış görüyorum :vur onlarımı bana layık gördün hadi nazye falan neyse uymus bi bakıma :ehe ama bnm ki hiç uymamış :nono:
:sahan2: uymamışmış
olm salih birdahaki buluşmada....
hatta ne buluşması size geliyorum şimdi:@

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
abi playstation u da getir, ahmet abide kapışcas ;) :ehe valla amma cimrisin yha :@ :D

CEREN

CEREN

Üye
salih benimkide hiç uymamış ne ole erkek resmi felan gıçıkmısın sen ya yakışmış diyenler bile var:@

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
hadi üstteki sensin ali abi, barıştık mı ? :ehe

--------------- Ekleme ---------------

salih benimkide hiç uymamış ne ole erkek resmi felan gıçıkmısın sen ya yakışmış diyenler bile var:@
ama seni zayıflından seçtim, yani güzel bi manası var özünde :ehe :islik

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Amerikan futbolunu çok severim ama baleden nefret ederim salih o ne biçim bir kıyafettir öyle :ehe
Şu tıh gibi kıza yapılabilecek şey mi bu? :@ :ehe:ehe

CEREN

CEREN

Üye
salih senle görüşecez bakalım :islik
ayrıca çokta olmazsa zayıflığımdan memnunum...

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi

resimde ztn narin bayanların içsel dünyasına bir bakış bakmışım :ehe demek istediğim, aslında o narin bayanların içlerinde ki sanatsal vahşiiliği göstermeye çalıştım :D [en uzun cümlemi kurdum, hayırlı olsn :bigstar: :ehe ]

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Anca böyle kıvırabilirdin zaten :kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt