ForumStar'dan ufak bi rica, bir yoklama..

Sponsorlu Bağlantılar

ForumStar'dan memnunmusunuz ?

• Memnunuz..

Kullanılan: 19 90.5%
  • Memnun değiliz.. [yada siz ne şekilde yorumluyorsanız..]

Kullanılan: 0 0.0%
  • hiç bir fikrim yok..

Kullanılan: 2 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
ForumStar'dan ufak bi rica, bir yoklama..
slmlar maxi ailesi.. normalde bu slmlamayı hayatımı anlatırken kullanırım.. fakat bu sefer amacım farklı..

Bildiğiniz üzre forumda oldukça korkusuz ve bildiğini yapan biri olan bi görüntüm olsa da insanların düşüncelerine çok önem veririm.. Tribünlere oynama ve kendini beğenmişlik tarzı bi tepki aldım, size sorum şu;

ForumStar'dan memnunmusunuz?
Kendini beğenmişmiyim ?

Her ne kadar bu yorumu yapan arkadaş, beni tanımasada ben onu tanımış oldum.. ve burdan çıkacaracağım sonuçla birlikte neyin ne olduğu ortaya çıkmış olacağını umuyorum..

burda dile getirmeye utanan olabilir diye iki şıklı anket açacağım +1 kararsız seçeneği.. saygılar, sevgiler..

anket kapalı olacaktır, kimin ne oy verdiğini göremeyeceğim ;) herkes rahat olsun lütfen..
burdan çıkan sonuca göre bi sonuca varacağım, ciddiye alırsanız sevinirim, hep şamata yapar haldeyim fakat tersim çok pistir :ehe

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Salih, kim kimin ne olduğunu çok iyi biliyor :) Sen içini rahat tut, kıskanıyorlar bence seni :ehe
Şubat ayından beri forumdayım, temmuzdada seninle tanıştım ve en ufak yanlış bir cümleni görmedim... Sen gayet iyisin, kendini beğenmişliğin yok. Çok takma milleti ;) Biz forumstarımızdan gayet memnunuz ;)

Nazy

Nazy

Üye
kendini beğenmişlik yapmıyosun ama
yapmayıda sonuna kadar hakediyosun
seni seviyoruz
(en azından ben seviyorum:ehe)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Senin kaliteli , başarılı bir insan olduğunu düşünüyorum ;) Allah yolunu açık etsin .. Başarılarının seninle hep daim olmanı diliyorum..

saygıLar

Nazy

Nazy

Üye
DiaBLoS™;987182' Alıntı:
Senin kaliteli , başarılı bir insan olduğunu düşünüyorum ;) Allah yolunu açık etsin .. Başarılarının seninle hep daim olmanı diliyorum..

saygıLar
diablos sende açsana böyle bir anket:)
sende kalitelisin:)

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
DiaBLoS™;987182' Alıntı:

saygıLar
Teşekkür ederim :) :bigstar:

kendini beğenmişlik yapmıyosun ama
yapmayıda sonuna kadar hakediyosun
seni seviyoruz
(en azından ben seviyorum:ehe)
Yapacak olsam yapardım ama :) yapmadığım bi şeyle suçlanmak olmuo :ehe bende sizi seviyorum abicim :P:

Salih, kim kimin ne olduğunu çok iyi biliyor :) Sen içini rahat tut, kıskanıyorlar bence seni :ehe
Şubat ayından beri forumdayım, temmuzdada seninle tanıştım ve en ufak yanlış bir cümleni görmedim... Sen gayet iyisin, kendini beğenmişliğin yok. Çok takma milleti ;) Biz forumstarımızdan gayet memnunuz ;)

Ben gerekli yerde tepkimi göstermiştim fakat , konuyu açarken de bu kadar içten cevaplar beklemiodm, utandım açıkkcası :mahcup: çok teşekkür ederim arkadaşlar..

jöly

Üye
salih sen bu foruma paylaşımlarınla çok fazla değer katan bir üyesin..kim ne derse desin takma..doğru bildiğin yolda ilerlemeye devam et..seni takdir edenler senin ardından ilerleyecektir zaten...senin için negatif yorum yapanlara ise sadece şu denir:"kedi erişemediği ciğere mundar der"

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
salih sen bu foruma paylaşımlarınla çok fazla değer katan bir üyesin..kim ne derse desin takma..doğru bildiğin yolda ilerlemeye devam et..seni takdir edenler senin ardından ilerleyecektir zaten...senin için negatif yorum yapanlara ise sadece şu denir:"kedi erişemediği ciğere mundar der"

teşekkür ederim :bigstar: ztn konuyu yakın zmn da kapatılmasını sağlarım, bu kadar samimi yorumlar geldikten sonra saygılar sunarım :) :)

kurt bey

kurt bey

Üye
egoları tatmin etmek böle bişi oluyo heralde :)

Anıl Umut

Emekli Yönetici
böyle bi şey düşünmen bile hata :oke:

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
egoları tatmin etmek böle bişi oluyo heralde :)

Ankete oy vererek başlayabilirsin 1 . Böyle bir tepki bekliyordum ve konuyu en yakın zmnda yorum yapılamayacak hale getireceğimi bilmeni isterim :) :bigstar: Olgunluk mu derler.. büyüklük bende kalsın..
--
konuyu senin utanacağını sanmıyorum fakat o kadar güzel yorumlar var ki , mahçup olduğum için kilitleme talebil yolladım. umarım cvp yazmazsın konuya, sadece birascık geri dur, o bana yeter ;)

kurt bey

kurt bey

Üye
Eğer bi yaran olmasaydı bu denli gocunmazdın. Utanma konusuna gelince utanılacak bişi görmüyorum ortada :)

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Eğer bi yaran olmasaydı bu denli gocunmazdın. Utanma konusuna gelince utanılacak bişi görmüyorum ortada :)

:) Rica üzerine konuyu tekrar açtırttım.. Gerçekleri duymaktan kaçmıyorum, fakat gerçeklerden kaçan biri var diyorsan önce kendinden yola çıkmalısın .. ;)

---
20:00 dan 20:33 'e kadar gelen cevaplara bakarsak, konuyu açmamın hata olduğunu biliyorum fakat oyunu kuralına göre oynamak gerekiyor diye düşündüm.. Yani bi itham varsa ortada onu moleküllere ayırmak benim işim.. kişiliğime laf söylettirmeyeceğimi göstermek adına :bigstar:

CEREN

CEREN

Üye
salih kardeşim burda seni seven o kadar çok insan varki
birkaçtane istisna kaydeyi bozmaz paylaşımların özelliklede burda bize değer vererek hayatını anlatmandan çok memnunuz:):)

researcher

Üye
ben yine de gorevimi yyerine getireyim...bu baslık biraz XFURKAN basligi havasıinda....ama sen kendini forumdakilere sevdirmissin anlasilan...kimse taslayarak kovalamıyor...tabi kıymetini bilmen gerek....

canturgay

canturgay

Üye
memnunuzz.. :) tabii ki de ...

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Konu Yine AçıLmış.. SaLih'im Dün de Dediğim Gibi Takma.. ;)

Meyve Veren Ağacı Herzaman TaşLarLar.. :)

*esra_r*

Üye
Senden bi memnuniyetsizliğimiz yok kardeşim ;) dur daha ne projeler yapacağız seninle :ehe :ehe :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt