ForumStar'dan ufak bi rica, bir yoklama..

Sponsorlu Bağlantılar

ForumStar'dan memnunmusunuz ?

• Memnunuz..

Kullanılan: 19 90.5%
  • Memnun değiliz.. [yada siz ne şekilde yorumluyorsanız..]

Kullanılan: 0 0.0%
  • hiç bir fikrim yok..

Kullanılan: 2 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Tmm olur üretiriz bizde:D o zaman olur mu...Elimden tutacak biri lazım ya ondan şey ediyorum:D

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
MSinaL gibi bi kaynağın olsun :ehe , cin fikirler üretiyorsan, bunları harmanlarsın, canturgay'la harmanladın mı :ehe tadından yenmes :naughty:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
:D:D:D:D Ellahım yaw...........

Calaissien

Üye
baştan şunu söyleyeyim yanlış anlaşılmasın çok iyi birisin.
Kendini haksız yere beğenen insanları sevmem ama sen kendini aşırı derecede beğenen biri değilsin bence bütün insanların kendilerini beğenmeleri lazım sende her insan gibi kendini normal derecede aşırıya kaçmayacak şekilde beğenen birisin bence bir insanın kendi resimlerini avatar olarak vb. yerlerde kullanması kendini beğenmişliğini değil kendine güvenini gösterir ki bu kendini beğenmişlikle tamamen ters olumlu(pozitif değil(Türkçe'yi bozmayalım.)) bir şeydir.Birde senden tek ricam (sakın ama sakın yanlış anlama sana memnunuz oyu verdim.) lütfen Türkçe konusunda daha dikkatli olman.Seni seviyoruz sende herkesten farklı bir kişilik var sen ciddiyken bile espri yapabilen birisisin gibi geldi bu konudaki konuşmanda bana daha sırrını çözemedim ama hayırlısı :D sen böyle devam et seni sevmeyenler emin olki senin gibi olamayan seni kıskanan kişilerdir.Neyse uzun oldu galiba iyi geceler.

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
......
iyi geceler.

Ben anlaşılması zor cümleler kurduğumda (ve parantez açmadığımda) bil ki bi kişinin anlayacağı bir msj atmışımdır, zamanla alışırsın ilginç bi tarz geliştirdim sanırım :ehe forumstar'a devam edilsin mi anketim 2 gün süreliydi, süre dolduğunda anket sonucuna göre hareket edeceğim ;)

mservank

mservank

Üye
tüh anketi kaçırmışım:islik

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
%90 gayet iyi bi rakam, üzülme zaten kötü oy veren olmadı..
ForumStar'a devam :) :bigstar:

mservank

mservank

Üye
iyi bakalım sevenin çokmuş:) ama sadece sevenlerin mi oy vermiş bunu da gözden geçir;)

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Kimin neye oy verdiğini görüntüleyemiyorum ;) kötü oy verecek arkadaşa cesaret olsun diye böyle yaptım ama beklediğim oy gelmedi ;)

mservank

mservank

Üye
Genelde oy verenler yorumda da bulunmuş ama belli ki sevmeyenlerden oy kullanmayanlar var.:)
Ne mutlu ki sevenin çokmuş belli etmişler.:)

safakk

safakk

Üye
tüh anket kapatılmış olumsuz oy kullanacaktım halbuki:islik:ehe not:kimse olumsuz kullanmadığı için :kop: şaka bi yana niye memnun olmayalım ki ayıp etmişin böyle bir anket açmakla bence:oke: ne de olsa kıtipiyoz üyelerden değilsin gerçekten ne yaparsan onu iyi bir şekilde yapan birisin :):oke:

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
tüh anket kapatılmış olumsuz oy kullanacaktım halbuki:islik:ehe not:kimse olumsuz kullanmadığı için :kop: şaka bi yana niye memnun olmayalım ki ayıp etmişin böyle bir anket açmakla bence:oke: ne de olsa kıtipiyoz üyelerden değilsin gerçekten ne yaparsan onu iyi bir şekilde yapan birisin :):oke:

teşekkür ederim :) bu desteği gördükten sonra hem ben daha güzel işler yapacağıma inanıyorum hemde benimle kendinden çok uğraşanlara güzel bir cevap olmuş oluyor :) :)

Pure Life

Pure Life

Üye
salih üzgünüm ankete yetişemedım:(

arkadaşım senın kışılıgını eleştırmek gerekirse forma gördügüm en kaliteli insanlardan bır tanesısın yaşıtlarına görede çok zekisin oldukça sempatık tatlıbır insansın bundan emınol olumsuz düşünenler olacak tabıkı senı sevemez herkes ben daha yenı bır üyeyim ama böyle konu açsam benıde sevmeyen insanlar çıkacak belki senınkınden daha çok çıkacak senı sevmeyen insanlar olması senı kötü yapmaz bunu sakın unutma KENDINE BOŞUNA HAKSIZLIK ETME

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
konu zaten sonuca bağlanmıştı, yinede teşekkür ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt