format atma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

myadres

Üye
    Konu Sahibi
format atma sorunu
arkadaşlar casper laptopum var windows 7 format çekmek istiyorum lakin . bir sorun algılandı yazısı çıkıyor mavi ekranda . ne yapabilirim ? . yardımlarınız için şimdiden teşekkür

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
eger format atarken mavı ekran cıkıyorsa yada hıc format atılmıyorsa yıne mavı ekran gelıyorsa buyuk ıhtımalle harddısk zarar gormustur degıstırmen gerekıyor.. Bırde pc yı test ettır baska parcayıda bozmussa yenı harddısk de bozulur

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
BIOS'tan Sata Controller AHCI modda filandır , onu IDE yaptın mı?

Casper_Nirvana

Casper_Nirvana

Üye
Arkadaşlar bende Casper Nirvana Notebook var. Bilgisayara format atmak istiyorum. Orjinal Windows 7 cd'im var. CD'yi bilgisayara takıp yeniden başlatıyorum bilgisayar cd'yi okumuyor. Ben de biostan boot a giriyorum cd/dvd yi en üste almam gerekiyor ama alamıyorum +- ye basıyorum yukarı taşımıyor f5 f6 yı da denedim taşımıyor yardım ederseniz sevinirim. Ayrıca boot sekmesinde fast Boot-PXE Boot gibi yazılar var.

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Arkadaşlar bende Casper Nirvana Notebook var. Bilgisayara format atmak istiyorum. Orjinal Windows 7 cd'im var. CD'yi bilgisayara takıp yeniden başlatıyorum bilgisayar cd'yi okumuyor. Ben de biostan boot a giriyorum cd/dvd yi en üste almam gerekiyor ama alamıyorum +- ye basıyorum yukarı taşımıyor f5 f6 yı da denedim taşımıyor yardım ederseniz sevinirim. Ayrıca boot sekmesinde fast Boot-PXE Boot gibi yazılar var.

Her Bilqisayarda Ayni Deqildir .. Yada Deqistirilmis Olabilir .. Altta Yaziyordur Buyuk Ihtimal .. Iyi Bak Derim ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt