FORD FIESTA MODELINDE FAIZ YOK, TAKSIT ÇOK!

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi


Ford’un beklenen yaz kampanyası başladı. Şimdi 2017 model Yeni Ford Fiesta’lara Ford Finans’ın uygun kredi avantajlarıyla sahip olmak çok kolay. Güçten ve performanstan ödün vermeyen Yeni Ford Fiesta yakıttan da tasarruf sağlıyor.
Ford’un Ağustos ayı kampanyası ile sınırlı stoklarla satışa sunulan Yeni Ford Fiesta’nıza binmek için acele edin. Modern görünümü ve dolu iç tasarımıyla sınıfının en beğenilen araçlarından biri de Yeni Ford Fiesta’dır.
20.000 TL’ye 20 ay vadeyle % 0,99 kredi fırsatıyla 2017 model Yeni Ford Fiesta’ya sahip olabilirsiniz. Kampanya dâhilinde FKasko alımlarında 200 TL’lik Ford Servis hediye çeki de verilmektedir.Spor tasarımı ve görünümüyle siz de Yeni Ford Fiesta sahibi olmak istiyorsanız en yakın Ford yetkili satıcısına uğrayın. Kalite yakın görüp test sürüşüne katılın. Size de bir Ford yakışır.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt