Fn Özel işlevsel tuş çalışmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Fn Özel işlevsel tuş çalışmıyor
Laptopumdaki Fn özel işlevsel tuşu bazı komutlar için çalışmıyor ne yapmalıyım :help:

helper007

helper007

Üye
Laptop'un markası ve modeli ne?
Ve hangi işlevler çalışmıyo?

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sorun XP yeniden açılınca düzeldi artık çalışıyor :D

mutius

Üye
merhaba benim arkadaşımda lovata mı tam ismini hatırlayamadıgım bir laptop var ama fn tusu çalışmamaya başladı ve su anda o tuşu tekrar aktif hale getiremiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Laptop'un markası ve modeli ne?
Ve hangi işlevler çalışmıyo?

Ozan

Ozan

Admin
Bence makinaya tekrar işletim sistemi kurun öyle deneyin hala çalışmazsa donanımsal bir sorundur servise götürürsünüz

SelmanTE

SelmanTE

Üye
hayır bu donanımsal bir sorun değil.
laptopla birlikte gelen tüm utilities i kurman lazım.

eğer cd si yoksa yandın... :)

cxnbxz

Üye
Arkadaşlar samsung R522 laptop kullanıcısıyım 2 gün önce bilgisayara virüs tarattırması yaptım bir kaç virüs buldu temizledim ve bugun farkettim ki bilgisayarın Fn tuşu bazı fonksiyonları yapmıyor. örneğin Fn + F10 ile touchpad i acıp kapatabiliyorum ama Fn + F9 ile bilgisayarın wifi açıp kapatamıyorum yada Fn + yukarı aşağı ile bilğisayarın parlaklık ayarını yapamıyorum. YARDIMCI OLURSANIZ ÇOOK SEWİNİRİM :vur

--------------- Ekleme ---------------

insan gibi bşy sorduk ama ilğilenen yog madem ilğilenmeyeceksınız nıe forum kuruyosunuz. gerek kalmadı ben hallettim kendi işimi.....

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Yarım saat önce konu açıyorsunuz ve hemen cevap gelsin istiyorsunuz...Konuyu yeni gördüm , daha önceden görseydim cevap yazardım...Lütfen biraz anlayışlı olalım...

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Konuyu açan arkadaş zaten devre dışı kalmış. Ayrıca konuları hortlatmayın lütfen...

Üst Alt