Fm Transmitter önerisi

 • 19 Ağustos 2014
 • 7721 Okunma
 • 6 Cevap

 1. Öncelikle nedir onu açıklayayım bilmeyenlerde araştırsın belki işlerine yarar. Fm transmitterin türkçesi fm vericidir. Örneğin araçlarda kullanılanlar var. Aracın çakmak girişine takıp içine attığınız şarkıları arabanın teybinden dinleyebiliyorsunuz. Usb girişli sd kartlı modelleri var yani aracınıza ucuza usb girişi yapmış gibi oluyorsunuz. Yakında şehir dışına çıkacağım rahat bi 5 bin km yol yapacam. Fm transmitter şart o yollar müziksiz çekilmez. Fm transmitter alacağım ama malum cd kalitesi vermiyor seste bozulmalar olabiliyor. O yüzden iyi birşey almak istiyorum kullanan ve önerecek olan var mı çoğu çin malı zaten sesi bozuyor ama iyi olanlar varmış var mı aranızda kullanıp öneri yapacak olan :)
   


  Yazan: Mad EagLe
 2. Mad EagLe bunu beğendi.
 3. Hemen pahalıyı ver zaten :D hepsiburadada çeşit çok bi ton model var ya sesi bozmasın yeter bazısına bakıyorsun çok iyi duruyor ama 10 liralığın yaptığını bile yapamıyor :D Piranhalar iyi diyorlar o da her modelin bi kusuru var yorumlara bakıyorum biri çok iyi ama çakmak yerinde durmuyor birinde usb yok biri iyi ama çok pahalı adam gibi hepsi bi arada fp ürünü yok :D
   
  ANIL bunu beğendi.
 4. Onlar iyide şehir dışında daha güzel oluyor şehir içinde frekans karışıyor

  Tüm dünya susuyor Gazze Feryat ediyor
   
 5. evet öyleymiş bende combo var zaten illet radyosu var çekmiyor. Anteni çıkarınca sorun olmuyormuş zaten uzun yolda kullanacam doğuya doğru yolculuk :)
   

 6. Harika doğu güzeldir

  Tüm dünya susuyor Gazze Feryat ediyor
   
  Mad EagLe bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
11/12/2018 - 03:22