Flycam (teliniz kablosuz webcam a dönüşüyor)

Sponsorlu Bağlantılar

156asd156

Üye
n79 da calısmıyo

sertac80

sertac80

Üye
teşekkürler

jackalx_06

jackalx_06

Üye
teşekkürler.

crazysezer

crazysezer

Üye
ya arklar bi anlatın nasıl yaptınız ben telefona kurdum connect diorum error falan diyor olursa +rep

ocoist

Üye
6630 da sorunsuz çalıştı.teşekkürler

zordinozor

Üye
teşekkürler.

jmm

jmm

Üye
saygı ...

cocostarmonster

cocostarmonster

Üye
tşk :oke:

evren01

evren01

Üye
eyw sgl

efsane11900

efsane11900

Üye
harikasın dostum sagol

ammura

Üye
bir deli bir kuyaya taş atar kırk akıllı çakaramas inan arkadaşm şu anda sana ne kadar küfür ettğimi sayamıyorum bile yok uzaydan düşmüş yok ebninkinden.lan öğle bir konuşmusşsunki sanki yazılımı sen yazdın her orginal lisanslı xp olsun vista olsun hepsini sonra orda yazılan bütün telefonları denedim lan milletin palyançosu oldum lan senin yüzünden millet kıçıyla güldü bana lan çalışmayan bişeyi neden sanki denemişte kullanmış gibi konuşuyon alıntı yapmayın arkadaşlar sende git işine allahını seversen lan iyilik yapıcan adam gibim yap ne bilim nsaıl kurulur nei neye bağlıcaksın bari anlatta anlıyalım zevzek zevzek bişey analtıyormuş gibi yazmışsın estafrullah yürü git....

|SonDamLa|

|SonDamLa|

Üye
ya arkadaşlar ben bunu kurdum ama sonra kaldırdım kullanmak istmediğim için msn acıorm cam acıom eti flycam yazıo bnm kendi webcam acılmıo bu programı kaldırdım ama hala böle dior nasıl tamamen kaldırabilirim lütfen yardımm !!!

--------------- Ekleme ---------------

ya yardım edecek kimse yokmu :/ :/

suan bu sorun var web camımı kullanmıyorm lutfen yardım:ağlarım::ağlarım:

kaptan666

kaptan666

Üye
exe bu tek kabul edermi

hesk

Üye
nasıl yapılır hangi modellere uygundur anlatma ,uydudan dğşğrmğş :)geriiizekalı sen kendin düşsen kalkamassın be...

Unique_EaqLe

Unique_EaqLe

Üye
çok saol

bybilal

bybilal

Üye
kablosuz diyor orda havadan kendi kablo çekcek hali yok,, ya wifiyle yada blutothe la

leydigamze

leydigamze

Üye
muckssssssssss

Üst Alt