Fluorescent 0.4(0) S^3 unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
preferences>connection>internet access point seçeneği use default'ta. turkcell mobil internetim var wifi olarak de denedim o zaman da hata vermişti
resimdeki Turkcell Interneti seçtiniz yine olmadı yani ?

h.ozdemir09

Üye
resimdeki Turkcell Interneti seçtiniz yine olmadı yani ?
evet, olmadı. turkcell interneti seçtiğimde de "use default" olarak gözüküyor

ekleme: wifi ile tekrar denedim, wifi'ı seçtim yine hata verdi

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

valla ayarları sıfırlayın silip yükleyin, bende çalışıp sizde hata veriyorsa sizlik bir sorun var

ringofdie

ringofdie

Üye

bence ayarları sıfırlayıp hesapları silip(2 face hesabı ekli sende) baştan temiz bir şekilde tekrar dene doğru girdiğin zaman direk giriyor

@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
dosyanın isminde unsigned yazıyor görüldüğü üzere. Yani yüklemek için telefonu hacklemen gerek.:tşk: hocam güzel paylaşım fakat konu başlığına unsigned diye eklerseniz iyi olur. Boşuna indirmesin millet.
tmm duzelttim.
Bu arada arkadaslar uygulama ust surumu uygulamayi kurduktan sonra size bildirim olarak gozukucektir tiklayip guncellestirebilirsiniz..

h.ozdemir09

Üye
tmm duzelttim.
Bu arada arkadaslar uygulama ust surumu uygulamayi kurduktan sonra size bildirim olarak gozukucektir tiklayip guncellestirebilirsiniz..

bence ayarları sıfırlayıp hesapları silip(2 face hesabı ekli sende) baştan temiz bir şekilde tekrar dene doğru girdiğin zaman direk giriyor

valla ayarları sıfırlayın silip yükleyin, bende çalışıp sizde hata veriyorsa sizlik bir sorun var
hocalarım başka bir facebook hesabını ekledim onu kabul ediyor kendi hesabımı kabul etmiyor. Benim hesabımla ilgili bir sorun var sanırım. şifremde türkçe karakter olması bunu etkileyebilir mi acaba?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
hocalarım başka bir facebook hesabını ekledim onu kabul ediyor kendi hesabımı kabul etmiyor. Benim hesabımla ilgili bir sorun var sanırım. şifremde türkçe karakter olması bunu etkileyebilir mi acaba?
olabilir evet

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Allah duttuğunu altın etsin @Şafak :D Gözümden nasıl kaçtı ki böyle bir uygulama :hmmm Bu arada yeni sürüm var istersen onu ekle :oke:

• Beğen
Tepkiler: @Safak
@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Eduardo58
Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
Uygulamayı Denedim Ama Çalışmadı Çğnkğ Günceleşmesi Çıkmış Güncelemeyi Upload Etm Ve Kullanıyorum Kardesm Teşekürler Baya Bi Kullanıcı Memnun Kalıcakdır .

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
Uygulama çalışıyor fakat nasıl sohbet eklendiğini bulamadım yardım edecek varmı? @Mesut Aktaş

Son düzenleme:

Üst Alt