Flightradar24: Mağazadaki en iyi uygulamalardan biri! (Güncellendi)

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Az önce THY7WT kodlu Ankara-İstanbul uçağının İstanbul'a inişini izledim kokpitten :D
Süperdi ya, beykoz sırtlarından boğazın üstünden geçişi (2. köprüden 1.ye doğru çaprazlama), boğazda vapurlar, sonra haliç üzerinden veliefendi hipodromuna doğru, oradan da havaalanına iniş...

Puhahaha çok iyi ya :)

• Beğen
Tepkiler: serinaga, Nextman ve Sensation

Lumiance

Lumiance

Üye
Ulan çok merak ettim ben de indiricem :)

serinaga

serinaga

Üye
Az önce THY7WT kodlu Ankara-İstanbul uçağının İstanbul'a inişini izledim kokpitten :D
Süperdi ya, beykoz sırtlarından boğazın üstünden geçişi (2. köprüden 1.ye doğru çaprazlama), boğazda vapurlar, sonra haliç üzerinden veliefendi hipodromuna doğru, oradan da havaalanına iniş...

Puhahaha çok iyi ya :)

Aynen yaa, bende İzmir'e inmekte olan TFL731 uçuş nolu uçağa bağlandım izliyorum bakalım, şimdilik geniş bir U çiziyor :kop2:..

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece

sympatico

Üye
Sizde hala Flightradar24 uygulamasını denemeyenlerden misiniz yada satın almadan denemek mi istiyorsunuz ( gonullu reklam hizmeti )

bu uygulamanın sitesi varmış oraya girin , herkes bilıyomuş bunu kullanmıyan yokmuş.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Güzel uygulama bizzat pist yakınında denedim Atatürk'de hatasız :oke:

• Beğen
PureFood

PureFood

Üye
Alsam mı bilemedim öyle anlatıyorsunuz ki sanki uçağın içindeyiz :D

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Alsam mı bilemedim öyle anlatıyorsunuz ki sanki uçağın içindeyiz :D
Sık sık uçuyorsanız tabiki yada uçuş ile ilgileniyorsanız.Diğer türlü sitesindende takip edebilirsiniz ancak kısıtlı bir şekilde :oke:

• Beğen
Tepkiler: PureFood
PureFood

PureFood

Üye

Sık sık uçuyorsanız tabiki yada uçuş ile ilgileniyorsanız.Diğer türlü sitesindende takip edebilirsiniz ancak kısıtlı bir şekilde :oke:

Görüşünüz için teşekkür ederim, o zaman gerek yok :D

• Beğen
Tepkiler: Nextman
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Esenboğa Havalimanına inecek bütün uçakları inceledim harika bir uygulama :D

• Beğen
serinaga

serinaga

Üye
Esenboğa Havalimanına inecek bütün uçakları inceledim harika bir uygulama :D

Bence de çok harika bir uygulama, her zaman kullanılır mı ? Hayır, ama lazım olduğunda, ihtiyaç duyulduğunda da fevkaladenin fevkinde bir uygulama. Benim yılda 8-10 defa uçaklarla işim olur ama bu uygulama çoook işimi görür ...

Kelv1n

Kelv1n

Üye
THY cagrı merkezinde calısan biri olarak isime yarardı en kısa zamanda alıorm bi 820 belli oldu

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bence de çok harika bir uygulama, her zaman kullanılır mı ? Hayır, ama lazım olduğunda, ihtiyaç duyulduğunda da fevkaladenin fevkinde bir uygulama. Benim yılda 8-10 defa uçaklarla işim olur ama bu uygulama çoook işimi görür ...
Abi benim bir hayli işim oluyor, bu yüzden mağazadaki Hava alanı uygulamasını kullanıyordum, Havaalanı uygulaması da iş görüyordu şimdi ikisi bir arada olunca daha süper oldu. Yani oppan gangnam style :naughty:

• Beğen
Tepkiler: serinaga
serinaga

serinaga

Üye
Abi benim bir hayli işim oluyor, bu yüzden mağazadaki Hava alanı uygulamasını kullanıyordum, Havaalanı uygulaması da iş görüyordu şimdi ikisi bir arada olunca daha süper oldu. Yani oppan gangnam style :naughty:

Yani hiç bir uçağı kaçırmam artık diyorsun :good:, şaka bir yana bu uygulama artık her şeyin MÜMKÜN olabileceğinin bir kanıtı. Yakında Uranüs gezegenini bir mekik içerisinden izleyebildiğimizi bir düşünsene, hatta GÜNEŞ'e yaklaşmayı :ah

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Yani hiç bir uçağı kaçırmam artık diyorsun :good:, şaka bir yana bu uygulama artık her şeyin MÜMKÜN olabileceğinin bir kanıtı. Yakında Uranüs gezegenini bir mekik içerisinden izleyebildiğimizi bir düşünsene, hatta GÜNEŞ'e yaklaşmayı :ah
:evet: aynen abi, benim hayal gücüm buna izin vermiyor ama şimdilik, eğer olursa fevkaladenin fevkinin de fevkinde bir olay olur.:kıskıs:

• Beğen
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
benim kuzenim bugün Stockholm-Arlanda'dan gelecek. uçuş bilgilerini istedim verdi, bana da kalkış saatinde uçağını takip etmek düşer. havaalanına gidip karşılayacak olan annemi de bilgilendiririm bu sayede (ben işte olacağım çünkü) rötar yaparsa bilgisi olsun kadının :D

ÖEY

ÖEY

Üye
Yahu ben şu kokpitten izleme olayını bir türlü beceremedim:hih: Bir türlü görüntü gelmiyor:hmmm

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
"anne şu an uçak tepende el salla el salla" :d: hehehehehe :d:

• Beğen
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Yahu ben şu kokpitten izleme olayını bir türlü beceremedim:hih: Bir türlü görüntü gelmiyor:hmmm
İzleyeceğin uçağın üzerine tıkla ve bilgilerin bulunduğu bölüme geç, akabinde ...(seçenekler)/Cockpit View'ı seç bu aşamadan sonra koodinatların yüklenmesi için birazcık bekleyeksin. Bu kadar ;)

• Beğen